Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Ekziston ndonjë “mik/e” trim/e që guxon që t’ua shfaqë simpatinë? Empty Ekziston ndonjë “mik/e” trim/e që guxon që t’ua shfaqë simpatinë?

Tue 4 Jan 2011 - 10:47
Jeta eshte gjithmon nje rutin, ndodhin dhe keto gjera jemi njerz dhe njerzit kan ndjenja , ndodhe dhe nga miqesia qe te ken simpati,
por un mundohemi gjithmon qe te jem sa me e matur ne suituata te tilla, dhe nje te keqe e kam qe ju them direkt ate qe kam, thjesht me duket menyra me e mir dhe me thjesht qe mos ta lendoj me ndonje fjale te papelqyer ne menyr qe miqesia jone te vazhdoj.!
Malvina
Malvina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 3690
<b>Hobi</b> Hobi : wow
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ketu
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/12/2010

Ekziston ndonjë “mik/e” trim/e që guxon që t’ua shfaqë simpatinë? Empty Re: Ekziston ndonjë “mik/e” trim/e që guxon që t’ua shfaqë simpatinë?

Tue 4 Jan 2011 - 16:19
ka ndodhur megjithese pa keqkuptim
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Ekziston ndonjë “mik/e” trim/e që guxon që t’ua shfaqë simpatinë? Empty Re: Ekziston ndonjë “mik/e” trim/e që guxon që t’ua shfaqë simpatinë?

Tue 4 Jan 2011 - 16:20
po moj sa te duash ka nga keta
Malvina
Malvina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 3690
<b>Hobi</b> Hobi : wow
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ketu
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/12/2010

Ekziston ndonjë “mik/e” trim/e që guxon që t’ua shfaqë simpatinë? Empty Re: Ekziston ndonjë “mik/e” trim/e që guxon që t’ua shfaqë simpatinë?

Tue 4 Jan 2011 - 16:27
Message reputation : 100% (1 vote)
se te shfaq simpatine ndonje mik nuk eshte ndonje gje e keqe, natyrisht kur nuk ka dicka poniroze ne brendesi
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Ekziston ndonjë “mik/e” trim/e që guxon që t’ua shfaqë simpatinë? Empty Re: Ekziston ndonjë “mik/e” trim/e që guxon që t’ua shfaqë simpatinë?

Tue 4 Jan 2011 - 17:00
Message reputation : 100% (1 vote)
hahah guxim per te treguar simpatine apo dashurine ka plot,une bej pyetjen a ekziston ndonje armik/e qe tua shfaqe inatin apo ligesin qe ka me ju...kjo esht me vertet shume interesante si pyetje drejtuar ju...
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Ekziston ndonjë “mik/e” trim/e që guxon që t’ua shfaqë simpatinë? Empty Re: Ekziston ndonjë “mik/e” trim/e që guxon që t’ua shfaqë simpatinë?

Tue 4 Jan 2011 - 17:09
po moj po
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Ekziston ndonjë “mik/e” trim/e që guxon që t’ua shfaqë simpatinë? Empty Re: Ekziston ndonjë “mik/e” trim/e që guxon që t’ua shfaqë simpatinë?

Tue 4 Jan 2011 - 17:36
Arjana shkruajti:hahah guxim per te treguar simpatine apo dashurine ka plot,une bej pyetjen a ekziston ndonje armik/e qe tua shfaqe inatin apo ligesin qe ka me ju...kjo esht me vertet shume interesante si pyetje drejtuar ju...

Po anna ka dhe nga ata persona qe nuk hezitojn fare te tregojn inatin dhe mllefin Very Happy mund ta beshe dhe tem qe te japin te gjith mendimin e tyre. Very Happy
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Ekziston ndonjë “mik/e” trim/e që guxon që t’ua shfaqë simpatinë? Empty Re: Ekziston ndonjë “mik/e” trim/e që guxon që t’ua shfaqë simpatinë?

Tue 4 Jan 2011 - 17:50
Princesha shkruajti:
Arjana shkruajti:hahah guxim per te treguar simpatine apo dashurine ka plot,une bej pyetjen a ekziston ndonje armik/e qe tua shfaqe inatin apo ligesin qe ka me ju...kjo esht me vertet shume interesante si pyetje drejtuar ju...

Po anna ka dhe nga ata persona qe nuk hezitojn fare te tregojn inatin dhe mllefin Very Happy mund ta beshe dhe tem qe te japin te gjith mendimin e tyre. Very Happy
Flm per mendimin tend mikja ime
Amelia
Amelia
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 6705
<b>Hobi</b> Hobi : Ngacmimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi torte
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2010

Ekziston ndonjë “mik/e” trim/e që guxon që t’ua shfaqë simpatinë? Empty Re: Ekziston ndonjë “mik/e” trim/e që guxon që t’ua shfaqë simpatinë?

Wed 5 Jan 2011 - 18:17
po
Sponsored content

Ekziston ndonjë “mik/e” trim/e që guxon që t’ua shfaqë simpatinë? Empty Re: Ekziston ndonjë “mik/e” trim/e që guxon që t’ua shfaqë simpatinë?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi