Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anonymous
Vizitor
Vizitor

A ekziston ndonje armik/e qe tua shfaqe inatin apo ligesin qe ka me ju.? Empty A ekziston ndonje armik/e qe tua shfaqe inatin apo ligesin qe ka me ju.?

Tue 4 Jan 2011 - 18:40
Un them se po ka mjaft nga ata qe nuk hezitojne te bejn nje gje te till, bilem ate ne publik sepse ju duket me krenar vetja ne sy te te gjithve ta bejne kete gje. Very Happy

Arjana ishte deshira jote per kete tema ja ku e ke Very Happy


Ju uroj diskutim te kendshem pa ofendime ju lutem.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

A ekziston ndonje armik/e qe tua shfaqe inatin apo ligesin qe ka me ju.? Empty Re: A ekziston ndonje armik/e qe tua shfaqe inatin apo ligesin qe ka me ju.?

Tue 4 Jan 2011 - 18:58
Flm princeshe,une do them ketu se njerezit jo shpesh shfaqin ndenjat e keqia ndaj teje,ndoshta ne fillim fshihen te marrin me te mire duke u betuar se skan gje me ty personale etj si kjo prandaj dhe pergjigja ime tek tema tjeter,por ka shume te tille qe me se fundi ta shprehin pikerisht per arsyet qe the e vete e shume arsye te tjera.Megjithate per te gjithe e kemi me lehte te shfaqim mendimin tone kur simpatizojme dike sesa kur smendojme mire por ndodhe e kjo jo pak here sidomos ketu sepse mburremi mbas nje ekrani e kjo i ben me te zotet.. Very Happy
Malvina
Malvina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 3690
<b>Hobi</b> Hobi : wow
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ketu
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/12/2010

A ekziston ndonje armik/e qe tua shfaqe inatin apo ligesin qe ka me ju.? Empty Re: A ekziston ndonje armik/e qe tua shfaqe inatin apo ligesin qe ka me ju.?

Tue 4 Jan 2011 - 19:38
po dhe ma ka shfaq ne menyre shume te ulet duke me share nga veshja
Kristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

A ekziston ndonje armik/e qe tua shfaqe inatin apo ligesin qe ka me ju.? Empty Re: A ekziston ndonje armik/e qe tua shfaqe inatin apo ligesin qe ka me ju.?

Tue 4 Jan 2011 - 21:24
behen trima mbrapa pc valla te gjithe,kur flasim per netin gjithmon A ekziston ndonje armik/e qe tua shfaqe inatin apo ligesin qe ka me ju.? 552763
Malvina
Malvina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 3690
<b>Hobi</b> Hobi : wow
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ketu
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/12/2010

A ekziston ndonje armik/e qe tua shfaqe inatin apo ligesin qe ka me ju.? Empty Re: A ekziston ndonje armik/e qe tua shfaqe inatin apo ligesin qe ka me ju.?

Tue 4 Jan 2011 - 21:28
po moj sa te duash
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

A ekziston ndonje armik/e qe tua shfaqe inatin apo ligesin qe ka me ju.? Empty Re: A ekziston ndonje armik/e qe tua shfaqe inatin apo ligesin qe ka me ju.?

Mon 24 Oct 2011 - 20:01
zakonisht armiku te godet mbas shpine aty ku e di se mund te kap mat ty,per ta bere perball do shume guxim e trimeri gje qe ju mungon "armiqve" shpesh ndaj dhe preferojne te godasin pas shpine e kan me te lehte e me pas te mburren me kete
Juventini
Juventini
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 8638
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/10/2011

A ekziston ndonje armik/e qe tua shfaqe inatin apo ligesin qe ka me ju.? Empty Re: A ekziston ndonje armik/e qe tua shfaqe inatin apo ligesin qe ka me ju.?

Mon 24 Oct 2011 - 20:36
Nuk e di
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

A ekziston ndonje armik/e qe tua shfaqe inatin apo ligesin qe ka me ju.? Empty Re: A ekziston ndonje armik/e qe tua shfaqe inatin apo ligesin qe ka me ju.?

Tue 25 Oct 2011 - 15:33
Mundet edhe te kete...Por Ligsija e tyre s'ka ndikim tek un.

Sille ka te sillsh vetes ja i bojn jo mua.Very Happy
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 83
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

A ekziston ndonje armik/e qe tua shfaqe inatin apo ligesin qe ka me ju.? Empty Re: A ekziston ndonje armik/e qe tua shfaqe inatin apo ligesin qe ka me ju.?

Tue 25 Oct 2011 - 15:38
sa te duash ka mo
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

A ekziston ndonje armik/e qe tua shfaqe inatin apo ligesin qe ka me ju.? Empty Re: A ekziston ndonje armik/e qe tua shfaqe inatin apo ligesin qe ka me ju.?

Thu 27 Oct 2011 - 9:59
uuuuuuuuuuu sa plot e kan tregu me nji menyre me tjetren ...por ecim perpara se jeta kto ka
Sponsored content

A ekziston ndonje armik/e qe tua shfaqe inatin apo ligesin qe ka me ju.? Empty Re: A ekziston ndonje armik/e qe tua shfaqe inatin apo ligesin qe ka me ju.?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi