Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default E ndan bashkëshortja, vret dy fëmijët dhe veten

prej Sat 2 Nov 2013 - 13:47
E ndan bashkëshortja, vret dy fëmijët dhe veten Danieli%201

E ndan bashkëshortja, vret dy fëmijët dhe veten Shtepia%20e%20danielit
Një baba nga Tampa Bay, në Florida të SHBA-ve, ka vrarë dy fëmijët e tij dhe më pas ka vrarë edhe veten.

39-vjeçari, Daniel A. Castrillon-Oreggo, kishte pak kohë që kishte filluar procedurat e divorcit me të shoqen, divorc i cili ishte kërkuar nga gruaja e tij, Luz Jimenez. Divorci ka qenë fatal për Danielin dhe dy fëmijët e tij, Sebastiani 7 vjeç dhe Susana 8 vjeç.

Të premten Danieli i mori dy fëmijët e tij nga shkolla, pasi i kishte marrë leje gruas se do ta kalonte fundjavën bashkë me ta.

Por kjo ishte dita e fundit me fëmijët e tij, por edhe e fundit e jetës së Danielit.

Sapo i zuri gjumi, Danieli i vrau me armë të dy fëmijët e tij, dhe më pas vrau edhe veten.

Para aktit të tmerrshëm, Danieli kishte lënë një letër, ku shkruhej: “Është tepër e vështirë kur vdesin fëmijë. Por është akoma dhe më e vështirë kur fëmijët vriten nga dikush që supozohet të kujdeset për ta. Ndjej se jam unë ai i cili duhet ta bëjë këtë gjë sonte”.

/Shekulli Online/ E.B./


E ndan bashkëshortja, vret dy fëmijët dhe veten Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi