Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Nora dëshiron të pushojë pak nga muzika Empty Nora dëshiron të pushojë pak nga muzika

Thu 6 Jan 2011 - 15:33
Pas një morie angazhimesh në fundvitin që e lamë pas, këngëtarja Nora Istrefi ditët e para të këtij fillimviti ia ka dedikuar pushimit.Ajo ka thënë se është duke e akumuluar energjinë e humbur, ndërsa të rejat e radhës do të pasojnë vetëm pas një pushimi të mirë të saj.“Këto ditë veç kam pushuar kam fjetur, pasi që vitin që vitin që e lamë më ka rënë të udhëtoj shumë gjatë e të angazhohem shumë në muzikë”.“Për Krishtlindje isha në Kanada, ndërsa më pas isha në Gjermani e Zvicër. E duke qenë se edhe tri netët festive isha e angazhuar me këngën, më duhej shumë pushimi”, është shprehur Nora Istrefi për të përditshmen InfoPress.Përveç angazhimeve nëpër mbrëmje të ndryshme, Nora në fund të vitit 2010 realizoi këngën dhe klipin e saj më të ri “Nora nuk o njësoj”, ku është shprehur shumë e kënaqur.“Këngën tashmë e kam realizuar më Entermedian, si gjithmonë. Është klip shumë ‘cool’. Jam ndarë shumë e kënaqur ri rreth këngës, ashtu edhe rreth klipit”, ka përfunduar Nora. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi