Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Ja kush është trajneri i ri i Shkëndijës !?

prej Sun 24 Nov 2013 - 20:17
Gjore Jovanovski më nuk është në Shkëndijë ashtu siç u lajmë rua sot me komunikatë klubi futbollistik Shkëndija. Ata kanë bërë të ditur se të hënën do të mësohet zyrtarisht emri i ri i trajnerit të skuadrë s mirëpo jozyrtarisht portali Shqipmedia mëson se në pankinën kuq e zi do të ulet ish-trajneri i kombëtares për mosha deri 21 vjeç dhe deri para 1 muaji trajneri i kampionit të Shqipërisë Skenderbeut të Korçë s, Shpëtim Duro. Portali Shqipmedia mëson së ka edhe emra tjerë të përfolur si trajner të Shkëndijës si Artim Shaqiri mirëpo Duro si duket është opsion i zgjedhur më./Shqipmedia


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi