Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Kur të dështon shpaga e famëshme e Van Damm-it

prej Mon 25 Nov 2013 - 23:58
Kur të dështon shpaga e famëshme e Van Damm-it  Shpaga-620x330
Përqendrim maksimal dhe kontroll absolut i trupit të tij. Ky është Channing Tatum në setin e xhirimeve të filmit, 22 Jump Street, i cili imiton aktorin, Jean-Claude Van Damme.
Aktori i artëve marciale i njohur për shpagën e tij të famëshme Jean Claude Van Damme, me reklamën e tij tek kamionat e Volvos, të njejtën gjë deshi të provojë edhe Channing Tatum por në një tjetër mënyrë në vend të kamionëve ai përdorë dy mjete në formë karroce, por fatkeqësisht dështon Channing Tatum dhe nuk arriti të bëj shpagën e famshme të Van Damme duke e lënduar edhe veten.tetovasot.


grrrr  grrrr  grrrr  grrrr  grrrr  grrrr 


Kur të dështon shpaga e famëshme e Van Damm-it  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi