Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Hoxha Jakup Hasipi,i cili nder te tjerash deklaron se Feja e Shqiptarve eshte islami

prej Fri 27 Dec 2013 - 18:27


Duke iu kerkuar falje per fjalorin e ketij hoxhe , po publikoj videon ne fjale.


Hoxha Jakup Hasipi,i cili nder te tjerash deklaron se Feja e Shqiptarve eshte islami Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21427
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Hoxha Jakup Hasipi,i cili nder te tjerash deklaron se Feja e Shqiptarve eshte islami

prej Fri 27 Dec 2013 - 18:34
Message reputation : 100% (1 vote)
Kur flet edhe osmani per SHQIPTARET, mbetet te flasi edhe haleja per mahmutin!

Fejala e shqiptareve eshte fejala SHQIPE, pastaj se cfare beson shqiptari eshte vleresimi i tij dhe jo imponimi juaj!

500 vjet na thoshte turku te flisnim turqisht dhe kur s'ja doli dot mesoi ai shqip per te na thene serish qe te flasim turqisht!

KU I KENI MESUAR KETO BUDALLALLEQE O OSMANE?!


Hoxha Jakup Hasipi,i cili nder te tjerash deklaron se Feja e Shqiptarve eshte islami 6ds9w0
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Re: Hoxha Jakup Hasipi,i cili nder te tjerash deklaron se Feja e Shqiptarve eshte islami

prej Fri 27 Dec 2013 - 21:02
As qe ekeni iden se kush ka qen Hoxha i nderuar .. ngase eshte ber per rahmet ka ndruar jete..


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Hoxha Jakup Hasipi,i cili nder te tjerash deklaron se Feja e Shqiptarve eshte islami J5zhxd
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21427
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Hoxha Jakup Hasipi,i cili nder te tjerash deklaron se Feja e Shqiptarve eshte islami

prej Fri 27 Dec 2013 - 21:28
Luan_Valikardi shkruajti:Kur flet edhe osmani per SHQIPTARET, mbetet te flasi edhe haleja per mahmutin!

Fejala e shqiptareve eshte fejala SHQIPE, pastaj se cfare beson shqiptari eshte vleresimi i tij dhe jo imponimi juaj!

500 vjet na thoshte turku te flisnim turqisht dhe kur s'ja doli dot mesoi ai shqip per te na thene serish qe te flasim turqisht!

KU I KENI MESUAR KETO BUDALLALLEQE O OSMANE?!

As qe e ka idene hoxha se cila eshte feja e shqipetareve!


Hoxha Jakup Hasipi,i cili nder te tjerash deklaron se Feja e Shqiptarve eshte islami 6ds9w0
Abdulgafuri
Abdulgafuri
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 41
<b>Postime</b> Postime : 1419
<b>Hobi</b> Hobi : futbolli
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kastriot
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/05/2012

default Re: Hoxha Jakup Hasipi,i cili nder te tjerash deklaron se Feja e Shqiptarve eshte islami

prej Thu 9 Jan 2014 - 19:54
eh kur eshte mbet gjithkush me i kritiku hoxhallaret kena mbaruuuuuuuuu.


5:3.Sot përsosa për ju fenë tuaj, plotësova ndaj jush dhuntinë Time, zgjodha për ju islamin fe.

3:102. O ju që besuat, kini frikë All-llahun me sinqeritet të vërtetë dhe mos vdisni, pos vetëm duke qenë muslimanë (besimtarë)!

18 : 27. Lexo çka të është shpallur ty nga libri i Zotit tënd! Nuk ka kush që mund t'i ndryshojë fjalët e Tij dhe pos Tij, nuk mund të gjesh strehim.
18:29. E ti thuaj: “E vërteta është nga Zoti juaj, e kush të dojë, le të besojë, e kush të dojë, le të mohojë. Ne kemi përgatitur për jobesimtarët zjarr që muret e tij (të flakës) i rrethojnë ata, e nëse kërkojnë shpëtim, ndihmohen me një ujë si katran që përzhit fytyrat. E shëmtuar është ajo pije, e vend i keq është ai”.
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Re: Hoxha Jakup Hasipi,i cili nder te tjerash deklaron se Feja e Shqiptarve eshte islami

prej Wed 22 Jan 2014 - 17:48
Abdulgafuri shkruajti:eh kur eshte mbet gjithkush me i kritiku hoxhallaret kena mbaruuuuuuuuu.

hehehe ene ate Hoxh Jakup Hasipin, "kan te drejt se njerzit jan armiq te atyre qe nuk i njohin" .. nuk edi se sa ka kontribuar hoxha per ceshjen kombtare..Hoxha Jakup Hasipi,i cili nder te tjerash deklaron se Feja e Shqiptarve eshte islami 424651_10151078024525840_518246528_n
Hoxha Jakup Hasipi,i cili nder te tjerash deklaron se Feja e Shqiptarve eshte islami 247855_10151078015310840_160449401_n
Hoxha Jakup Hasipi,i cili nder te tjerash deklaron se Feja e Shqiptarve eshte islami 644607_10151077990745840_433928416_nHoxh jakupi me Komandant Gurin
Hoxha Jakup Hasipi,i cili nder te tjerash deklaron se Feja e Shqiptarve eshte islami 292939_10151077744380840_1853450601_nGarda e UÇK-se, Sllupçan, 2001

Ushtaret e mulla Jakup Asipit, gjate luftes, ku jane islamofobet qe akuzojne hoxhallaret?!

Ku jane ?!

Edhe per FE edhe per ATDHE.

Nje hoxhe si ky - JAKUP ASIPI -

Zoti e meshirofte.


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Hoxha Jakup Hasipi,i cili nder te tjerash deklaron se Feja e Shqiptarve eshte islami J5zhxd
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Hoxha Jakup Hasipi,i cili nder te tjerash deklaron se Feja e Shqiptarve eshte islami

prej Wed 22 Jan 2014 - 23:03
tu lumt vella Princo
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Re: Hoxha Jakup Hasipi,i cili nder te tjerash deklaron se Feja e Shqiptarve eshte islami

prej Wed 29 Jan 2014 - 16:13
Kushtrimi4 shkruajti:tu lumt vella Princo


Hoxha Jakupi njerzit qe nuk dini se cka flasin i konsideronte Gjingja..... nuk u merzite per ate se cka flasin Injorantet..Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Hoxha Jakup Hasipi,i cili nder te tjerash deklaron se Feja e Shqiptarve eshte islami J5zhxd
Sponsored content

default Re: Hoxha Jakup Hasipi,i cili nder te tjerash deklaron se Feja e Shqiptarve eshte islami

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi