Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21428
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Lenda qe keni patur deshire kur keni qene ne shkolle?

prej Sun 9 Jan 2011 - 6:48
First topic message reminder :

Tregoni tre lendet qe keni patur me shume deshire dhe keni qene zheni ne shkolle...


Lenda qe keni patur deshire kur keni qene ne shkolle? - Faqe 2 6ds9w0

Arian
Arian
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 2612
<b>Hobi</b> Hobi : Topi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne fole te djallit!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Lenda qe keni patur deshire kur keni qene ne shkolle?

prej Mon 2 Apr 2012 - 0:08
Epo, megjithse nderhyna me shume me shaka ne kete postim, ja paska vlejte barra qeran. Sepse, me keto qe ke vecuar une mesova me shume, ose me sakt dicka qe juve s'ju kam pare te shkruani per veten. Ne fakt askush nuk shkruan per keto gjera ketu, qe te gjithe shkruajme me shume per momentet e mira...
Te them te drejten prita nje reagim me ndryshe nga ju, me befasuhat per te mire!
Mirembeteshi.
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Lenda qe keni patur deshire kur keni qene ne shkolle?

prej Tue 3 Apr 2012 - 8:17
historia


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Lenda qe keni patur deshire kur keni qene ne shkolle? - Faqe 2 N
Arvi
Arvi
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Postime</b> Postime : 2626
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Lenda qe keni patur deshire kur keni qene ne shkolle?

prej Tue 3 Apr 2012 - 20:41
Biologjia
Gjeografi
Letersia


Lenda qe keni patur deshire kur keni qene ne shkolle? - Faqe 2 Happy-New-Year-2013-Wishes-Languages
Sponsored content

default Re: Lenda qe keni patur deshire kur keni qene ne shkolle?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi