Shko poshtë
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Mrekulli apo fenomen!!!

prej Thu 9 Jan 2014 - 23:06
kush e mban ne ajr ket guri qka mendoni  Mrekulli  apo fenomen!!! 1476366_636227939769704_1371251921_nAnabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Mrekulli apo fenomen!!!

prej Sat 11 Jan 2014 - 14:30
Guri ne fjale u vertetua me pas se ishte thjeshte nje mashtrim e asgje nuk eshte e vertet ne kete..Nje kjo dhe e dyta pse duhet te hyje kjo teme tek besimi Islam?


Mrekulli  apo fenomen!!! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi