Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Femrat “bien” para meshkujve të famshëm, e vërtetuar

prej Thu 6 Feb 2014 - 23:08
Tipi në video e ka një kanal në Youtube në të cilën poston video interesante dhe nuk është njeri me famë. Herën e parë kur ju lëshua një femre të panjohur, ajo e refuzoi, por kur “rastësisht” mëson që ai është njeri i famshëm, menjëherë ndron mendjen dhe fillon të gënjejë.shekulli.Femrat “bien” para meshkujve të famshëm, e vërtetuar Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Femrat “bien” para meshkujve të famshëm, e vërtetuar

prej Thu 6 Feb 2014 - 23:57
he he he
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi