Shko poshtë
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Serish godet forte Gold AG - Shqiptar (Official Video)

prej Fri 21 Feb 2014 - 20:19


ndegjoje deri ne funde o ju "patriota"


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Serish godet forte Gold AG - Shqiptar (Official Video)  J5zhxd
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Re: Serish godet forte Gold AG - Shqiptar (Official Video)

prej Sat 22 Feb 2014 - 10:55
Sote nuk ka portal te gazetave elektronike po edhe te tjerat pas mos shenuar per fjalet eGold AG..

Reperi nga Presheva, Gold AG, ka shkaktuar një “goditje” të papritur në skenën e hip hopit shqiptar, duke lansuar një projekt me videoklip që ngërthen fjalë të rënda për Atifete Jahjagën, Ragmi Mustafën, Ilir Dedën dhe Berat Buzhalën.

Personalitete nga muzika, politika dhe tema të tilla Gold AG i ka trajtuar hollësisht në videon prej tetë minutave të titulluar “Shqiptar”, ku ai shfaqet me vargje e tekst agresiv.

Reperi që njihet për këngët patriotike, e ka punuar këngën te Sopi Records.

Videoklipin e ka punuar M Production, kurse për çfarë bëhet fjalë shikoni videoklipin. /Telegrafi/


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Serish godet forte Gold AG - Shqiptar (Official Video)  J5zhxd
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi