Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Kush tha që të rrëzohesh s’është e turpshme?! Empty Kush tha që të rrëzohesh s’është e turpshme?!

Mon 3 Mar 2014 - 17:22
Message reputation : 100% (1 vote)
Të rrëzohesh përpara një audience, nuk është edhe aq e këndshme aq më tepër kur flitet për një aktore sharmante si Jennifer Lawrence  
Kush tha që të rrëzohesh s’është e turpshme?! Article-0-1BFA47E100000578-843_634x399
Të rrëzohesh përpara një audience, nuk është edhe aq e këndshme aq më tepër kur flitet për një aktore sharmante si Jennifer Lawrence.

Mirëpo, rrëzimi i saj në tapetin e kuq pikërisht në ndarjen e çmimeve Oskar e bënë atë për të dytën herë që të rrëzohet përsëri si vitin e kaluar në po këtë mbrëmje. Nëse do të ishim në kohë, sigurisht që do t’i kishim sugjeruar ‘’të mbante taka akoma edhe më të larta’’, se ndoshta do ta kishin ndihmuar edhe më shumë.

Por e shohim në një tjetër prizëm, Jennifer e cila ishte e nominuar në kategorinë për “Aktoren më të mirë” në filmin ‘American Hustle’ po e sheh rrëzimin si një fat të bukur

/Shekulli Online/S.H./
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 21456
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

Kush tha që të rrëzohesh s’është e turpshme?! Empty Re: Kush tha që të rrëzohesh s’është e turpshme?!

Mon 3 Mar 2014 - 19:22
Po nje dite te gjithe do vdesin, pse e zuri turpi ate mos nuk do ta haje dheu?!
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi