Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Amaneti i 78-vjeçari të vetëvrarë: Më varrosni në gropën që kam hapur vetë Empty Amaneti i 78-vjeçari të vetëvrarë: Më varrosni në gropën që kam hapur vetë

Mon 3 Mar 2014 - 19:45
Amaneti i 78-vjeçari të vetëvrarë: Më varrosni në gropën që kam hapur vetë Durres-Policia-Foto-Gezim-KabashiBerat- Një 78-vjeçar ka vendosur t’i jap fund jetës së tij duke u vetëvrarë, paraditen e sotme. Trupi i pajetë i të moshuarit është gjetur në banesën e tij në fshatin Roshnik të Beratit.

Pranë trupit të të moshuarit, Tafil Bufi është gjetur edhe një letër në të cilën shkruhej se, kushtet e vështira dhe braktisja ishin shkaqet që e kishin çuar drejt vetëvrasjes.

78-vjeçari kishte hapur edhe një gropë, ndërsa kishte lënë amanet në letrën e lamtumirës, që të varrosej në gropën e hapur prej tij. I moshuari jetonte i vetëm, pasi dy djemtë e tij punojnë prej vitesh në Greqi.

I moshuari, i cili jetonte i vetëm, pasi dy djemtë e tij punojnë prej vitesh në Greqi i ka dhënë fund jetës duke qëlluar veten me pistoletë.

/Shekulli Online/S.H./
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi