Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default 23-vjeçari që ka hapur gropa në faqe

prej Sun 29 Jun 2014 - 21:00
23-vjeçari që ka hapur gropa në faqe Gjermani-ekstrem
Një gjerman i fiksuar pas artit trupor ka vendosur të hapë zgavra të mëdha në faqet e tij për të tërhequr sa më shumë vëmendje. 23-vjeçari Joel Miggler ka nisur të modifikojë trupin që në moshën 13-vjeçare dhe që atëherë ka një bilanc prej 27 pirsing dhe 6 tatuazhe.
23-vjeçari që ka hapur gropa në faqe Joel
Me kalimin e kohës, ai nisi të bëhej gjithmonë e më shumë ekstrem derisa vendosi të hapë dy zgavra prej 36 milimetrash në faqet e tij duke marrë një pamje prej zombi.
23-vjeçari që ka hapur gropa në faqe Joel1
Edhe pse tashmë ka një pamje të frikshme, Joel thotë se gropat në faqe nuk e pengojnë në jetën e përditshme dhe se ka mësuar të hajë me kafshata më të vogla në mënyrë që ushqimi mos t’i dalë nga gropat në faqe.

“Nuk frymëzohem nga askush, thjesht më pëlqen të luaj me trupin dhe gjakun tim”, thotë 23-vjeçari.

/ Top Channel


23-vjeçari që ka hapur gropa në faqe Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi