Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Ja si mund të ndërtoni shtëpinë e ëndrrave për vetëm 9 mijë dollarë

prej Wed 19 Mar 2014 - 0:26
Ja si mund të ndërtoni shtëpinë e ëndrrave për vetëm 9 mijë dollarë  Shtepia%201Steve Areen nga Tajlanda ndërtoi shtëpinë e ëndrrave të tij brenda 6 javëve, për vetëm 9 mijë dollarë. Miku i tij i ngushtë, Hajjar Gibran merreh me ndërtimin e shtëpive të vogla, që mund të quhen “modeste”, dhe Steve, pasi vizitoi mikun e tij, ky i fundit i ofroi një pjesë nga ferma e tij, ku mund të ndërtonte një shtëpi.

Për të ndërtuar shtëpinë e tij, Steve përdori këshillat e mikut të tij, Gibran. Kostoja fillestare e ndërtimit të shtëpisë shkonte rreth 6 mijë dollarë, por duke llogaritur edhe mobiljet, shuma në total shkoi 9 mijë dollarë.

Ajo është e ndërtuar me blloqe çimentoje dhe me tulla prej balte dhe ka formën e dy gjysmë-rrathëve. Është krejt e veçantë dhe me ngjyra mjaft tërheqëse.

/Shekulli Online/ E.B./
Ja si mund të ndërtoni shtëpinë e ëndrrave për vetëm 9 mijë dollarë  Mg6eITdJa si mund të ndërtoni shtëpinë e ëndrrave për vetëm 9 mijë dollarë  5dOroKmJa si mund të ndërtoni shtëpinë e ëndrrave për vetëm 9 mijë dollarë  HQBhxUFJa si mund të ndërtoni shtëpinë e ëndrrave për vetëm 9 mijë dollarë  JdepTteJa si mund të ndërtoni shtëpinë e ëndrrave për vetëm 9 mijë dollarë  VxmPdflJa si mund të ndërtoni shtëpinë e ëndrrave për vetëm 9 mijë dollarë  5dOroKmJa si mund të ndërtoni shtëpinë e ëndrrave për vetëm 9 mijë dollarë  DQkIIVrJa si mund të ndërtoni shtëpinë e ëndrrave për vetëm 9 mijë dollarë  WKhLY95


Ja si mund të ndërtoni shtëpinë e ëndrrave për vetëm 9 mijë dollarë  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Alex
Alex
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 44
<b>Postime</b> Postime : 167
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/11/2013
http://www.zeriyt.net/

default Re: Ja si mund të ndërtoni shtëpinë e ëndrrave për vetëm 9 mijë dollarë

prej Wed 19 Mar 2014 - 0:34
Po te llogaritet dhe blerja e truallit shkon sa dy apartamente
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi