Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Cilat fjalë duhet patjetër t’i thotë mashkulli/femra që ju të mbeteni pa fjalë? Empty Cilat fjalë duhet patjetër t’i thotë mashkulli/femra që ju të mbeteni pa fjalë?

Tue 18 Jan 2011 - 19:37
Cilat fjalë duhet patjetër t’i thotë mashkulli/femra që ju të mbeteni pa fjalë? 56925

Cilat fjalë duhet patjetër t’i thotë mashkulli/femra që ju të mbeteni pa fjalë?
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Cilat fjalë duhet patjetër t’i thotë mashkulli/femra që ju të mbeteni pa fjalë? Empty Re: Cilat fjalë duhet patjetër t’i thotë mashkulli/femra që ju të mbeteni pa fjalë?

Tue 18 Jan 2011 - 20:20
shume cka mund te me thote dikush e une te mbes pa fjal tani si mbaj mend te them dicka konkretisht por me siguri skam ditur si te shprehem e mesa e di veten jam munduar ti shmangem ne nje menyre tjeter per mos u ndjere ne siklet qe te dy...

ps..pse kuqesh mi princesha ti Cilat fjalë duhet patjetër t’i thotë mashkulli/femra që ju të mbeteni pa fjalë? 45550
Kajo
Kajo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1050
<b>Hobi</b> Hobi : leximi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Kukës
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 06/01/2011

Cilat fjalë duhet patjetër t’i thotë mashkulli/femra që ju të mbeteni pa fjalë? Empty Re: Cilat fjalë duhet patjetër t’i thotë mashkulli/femra që ju të mbeteni pa fjalë?

Fri 21 Jan 2011 - 11:03
....perse ti ma bere me sy.... Laughing
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Cilat fjalë duhet patjetër t’i thotë mashkulli/femra që ju të mbeteni pa fjalë? Empty Re: Cilat fjalë duhet patjetër t’i thotë mashkulli/femra që ju të mbeteni pa fjalë?

Fri 21 Jan 2011 - 12:00
Mendoj edhe besoj se cdo femer don te dejoj fjalen Te dua ..por duhet te dali nga zemra jo ta thone per sport
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Cilat fjalë duhet patjetër t’i thotë mashkulli/femra që ju të mbeteni pa fjalë? Empty Re: Cilat fjalë duhet patjetër t’i thotë mashkulli/femra që ju të mbeteni pa fjalë?

Fri 21 Jan 2011 - 13:01
"Te dua" Jeta ime kam nevoj per ngrohtesi.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Cilat fjalë duhet patjetër t’i thotë mashkulli/femra që ju të mbeteni pa fjalë? Empty Re: Cilat fjalë duhet patjetër t’i thotë mashkulli/femra që ju të mbeteni pa fjalë?

Fri 21 Jan 2011 - 13:56
ti je engjelli im qe me mban gjall ne kete jet
Sponsored content

Cilat fjalë duhet patjetër t’i thotë mashkulli/femra që ju të mbeteni pa fjalë? Empty Re: Cilat fjalë duhet patjetër t’i thotë mashkulli/femra që ju të mbeteni pa fjalë?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi