Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Bën djalin synet, zvicerania padit burrin shqiptar

prej Sat 31 May 2014 - 0:19
Bën djalin synet, zvicerania padit burrin shqiptar Zvicer-synet
Një baba shqiptar nga Kosova ka dërguar djalin e tij në Kosovë për ta bërë synet pa e ditur fare e ëma e vogëlushit. Ajo ka ngritur padi penale kundër burrit të saj, njofton agjencia e lajmeve “Presheva jonë” duke ju referuar Ministrisë Publike.

Një baba shqiptar nga Kosova, është paditur nga bashkëshortja e tij zvicerane, pasi kishte bërë pa leje synet djalin e tyre. Gjithçka ka nisur kur shqiptari dërgoi në Kosovë të birin e tij, duke e bërë atje synet.

Përveç padisë penale, shtetasi I Kosovës pritet dhe të divorcohet nga bashkëshortja e tij. Mbi shqiptarin rëndon akuza “për plagë të lehta fizike”.

Vogëlushi ishte bërë synet në vëren e kaluar gjatë pushimeve në Kosovë. Fëmija ia tregoi penisin nënës së tij, pas kthimit nga pushimet më gusht 25. “Kishte gjakderdhje”-ka pohuar nëna e vogëlushit. Ndërkohë, nuk dihet ende sasa do të dënohet babai shqiptar për akuzat që rëndojnë mbi të.shekulli


Bën djalin synet, zvicerania padit burrin shqiptar Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi