Shko poshtë
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Gezuar Ditelindjen Naki ..

prej Sun 1 Jun 2014 - 17:28
Gezuar Ditelindjen dhe 100 tjera te lumtura  Naki  , te uroj fat dhe shendet  gjithe te mirat , tu plotsofshin deshirat e jetes ..  Very Happy  Very Happy  Gezuar Ditelindjen  Naki .. 899987  raki
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Gezuar Ditelindjen Naki ..

prej Sun 1 Jun 2014 - 18:41
NAKI do lutem Zotit per shendetin tone dhe familes tone dhe inshalla do jet i knaqur Zoti me ty i nderuarAlbo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Gezuar Ditelindjen Naki ..

prej Sun 1 Jun 2014 - 23:25
Naki urime.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Gezuar Ditelindjen Naki ..

prej Sun 1 Jun 2014 - 23:28
100 i befsh!!! :)


Gezuar Ditelindjen  Naki .. Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Sponsored content

default Re: Gezuar Ditelindjen Naki ..

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi