Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Kinë, makineria i heq skalpin gruas (KUJDES! Pamje të rënda)

prej Thu 4 Sep 2014 - 14:55
Kinë, makineria i heq skalpin gruas (KUJDES! Pamje të rënda) Skalpi
Fotot e mëposhtme tregojnë dëmtimet e tmerrshme që ka pësuar një grua kineze pasi një makineri ushqimi pulash i zuri flokët dhe i hoqi skalpin e kokës.
Kinë, makineria i heq skalpin gruas (KUJDES! Pamje të rënda) Skalpi4
E gjithë lëkura e fatkeqes, nga vetullat tek qafa, u tërhoq nga makineria pasi helikat e saj i zunë flokët. Pavarësisht aksidentit horror, gruaja ishte në gjendje të lajmëronte familjarët e saj të cilët e dërguan menjëherë në spital.
Kinë, makineria i heq skalpin gruas (KUJDES! Pamje të rënda) Skalpi3
Njëri nga doktorët që bënë operacionin e ringjitjes së skalpit tha: “Koka i dukej si një top i përgjakur.”
Kinë, makineria i heq skalpin gruas (KUJDES! Pamje të rënda) Skalpi2
Operacioni doli me sukses dhe doktorët janë optimistë se gruaja do të shërohet shumë shpejt.
Kinë, makineria i heq skalpin gruas (KUJDES! Pamje të rënda) Skalpi1
/ Top Channel


Kinë, makineria i heq skalpin gruas (KUJDES! Pamje të rënda) Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi