Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Ja si hiqen bajamet

Thu 30 Oct 2014 - 13:28
Ja si hiqen bajamet  Bajamet-heqja
E keni menduar ndonjëherë si mund të duken bajamet tuaja në momentin që hiqen? Doktori amerikan Bryan Richards vendosi që ta filmonte këtë proces dhe ta postonte në Youtube për të gjithë ata që janë kuriozë.

Tre videot e postuara prej tij kanë marrë më shumë se 4 milionë klikime.

“Duke qenë se mua më duhet ta shpjegoj procesin çdo ditë, mendova se një video do të ishte më efikase. Por, kam kuptuar se shumica e pacientëve nuk mund ta shohin dot videon dhe për ata që duan ta shohin, e kam postuar në Youtube”, shpjegon Dr. Richards.

Edhe pse videot kanë marrë komente të tipit “Kuptova se trupi i njeriut është i shpifur” dhe “Nuk e shoh dot”, doktori amerikan theksoi se planifikon të postojë video të tjera me procedura të tilla.

KUJDES! Mos e ndiqni linkun nëse keni zemër të dobët...

/ Top Channel


Ja si hiqen bajamet  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi