Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Dhunoi gruan shtatzënë në mes të rrugës, në pranga bashkëshorti Empty Dhunoi gruan shtatzënë në mes të rrugës, në pranga bashkëshorti

Tue 6 Jan 2015 - 0:40
  • 37-vjeçari Ibrahim Bytyçi ushtroi dhunë ndaj gruas së tij në rrugë, tek sheshi “Rilindja” në Bathore

TIRANË - Një grua shtatzënë denoncoi për dhunë bashkëshortin e saj. 37-vjeçari Ibrahim Bytyçi përfundoi në pranga pas dhunoi gruan e tij shtatzënë, për motive të dobëta.

Ngjarja ka ndodhur para dy ditësh më 3 janar rreth orës 13.00, ndërsa arrestimi i autorit u bë i mundur 6 orë më vonë. Sipas Policisë së Tiranës 37-vjeçari Bytyçi ushtroi dhunë ndaj gruas së tij në rrugë, tek sheshi “Rilindja” në Bathore.

“Më datë 03.01.2015, ora 19.00, u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit Ibrahim Jemin Bytyçi, 37 vjeç, banues në Bathore Tiranë, sepse ka bërë kallëzim bashkëshortja Z.B, 32 vjeç, banues në Bathore Tiranë, se rreth orës 13.00, te sheshi “Rilindja”, e ka rrahur bashkëshorten e tij shtatzënë. Materialet i kaluan Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Tiranë. Ligji Nr.9669, datë 18.12.2006. Neni 130/a i Kodit Penal”, thuhet në deklaratën e policisë.

/Shekulli Online/ J.C./
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 83
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

Dhunoi gruan shtatzënë në mes të rrugës, në pranga bashkëshorti Empty Re: Dhunoi gruan shtatzënë në mes të rrugës, në pranga bashkëshorti

Tue 6 Jan 2015 - 13:33
na mbyten maloket ore cbehet keshtu pfff
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi