Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Fotot më të çuditshme martesore

Fri 16 Jan 2015 - 1:12
Fotot më të çuditshme martesore 1421249378fotomartesat19
Martesa është një ditë e rëndësishme dhe për ta përjetësuar atë pajtohet një fotograf profesionist.

Fotografët janë ata që shkrepin fotot në momentin e duhur dhe vendin e duhur. Vitet e fundit numri i ‘fotografëve profesionistë të martesave’ është rritur ndjeshëm, dhe jo vetëm në Shqipëri.
Fotot më të çuditshme martesore Fotomartesat1
“Shoqëria e Fotografëve Profesionistë të Martesave” (Society of Professional Wedding Photographers) publikoi fotografitë më të çuditshme që kanë shkrepur anëtarët e saj në ceremonitë martesore në mbarë botën, dhe që të gjitha këto fotografi janë në garë për “çmimin e fotografisë më të çuditshme të vitit”. / Top Channel
Fotot më të çuditshme martesore Fotomartesat2

Fotot më të çuditshme martesore Fotomartesat3

Fotot më të çuditshme martesore Fotomartesat4

Fotot më të çuditshme martesore Fotomartesat5

Fotot më të çuditshme martesore Fotomartesat6

Fotot më të çuditshme martesore Fotomartesat7

Fotot më të çuditshme martesore Fotomartesat8

Fotot më të çuditshme martesore Fotomartesat9

Fotot më të çuditshme martesore Fotomartesat10

Fotot më të çuditshme martesore Fotomartesat11

Fotot më të çuditshme martesore Fotomartesat12

Fotot më të çuditshme martesore Fotomartesat13

Fotot më të çuditshme martesore Fotomartesat14

Fotot më të çuditshme martesore Fotomartesat15

Fotot më të çuditshme martesore Fotomartesat16

Fotot më të çuditshme martesore Fotomartesat17

Fotot më të çuditshme martesore Fotomartesat18Fotot më të çuditshme martesore Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi