Shko poshtë
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Filmi i shumë-përfolur “The Interview” ka qenë filmi më i shitur në shkarkimet e Google Play

prej Wed 21 Jan 2015 - 3:12
Komedia e cila luhet nga James Franco dhe Seth Rogen, është listuar si filmi kryesor në të dyja faqet në SHBA, thuhet sipas Variety.
Popullariteti i këtij filmi e ka kaluar edhe atë të “Guardians of the Galaxy” dhe “The Maze Runner” në listat e shkarkimeve të filmave.
Sony e ka lëshuar filmin kontravers për streaming në të dy faqet e mëdha të internetit, si dhe nëpërmjet Microsoft Xbox Video dhe faqen www.seetheinterview.com, në prag të Krishtlindjeve.
Edhe disa nga kinematë e pavarura në SHBA gjithashtu kanë filluar me shfaqjen e filmit në ditën e Krishtlindjeve.
Shfaqja e filmit megjithatë ishte e kufizuar pas sulmeve të bëra ndaj kompanisë Sony nga ana e ‘Guardians of Peace’.
Grupi kishte kërcënuar me sulme kibernetike ndaj kinemave që e shfaqin filmin, duke bërë që Sony përkohësisht ta tërhiqte filmin dhe lëshimin e tij në publik.

Zhurma e krijuar rreth këtij filmi ka bërë që i njëjti të jetë më i shkarkuari edhe online, nga faqet e ndryshme me torrent.


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Filmi i shumë-përfolur “The Interview” ka qenë filmi më i shitur në shkarkimet e Google Play  Bar_glitter_crown_bar
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Filmi i shumë-përfolur “The Interview” ka qenë filmi më i shitur në shkarkimet e Google Play

prej Wed 21 Jan 2015 - 16:10
Si se kam pare kete filem une!! scratch


Filmi i shumë-përfolur “The Interview” ka qenë filmi më i shitur në shkarkimet e Google Play  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi