Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
dush i ftohte
dush i ftohte
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
 <b>Mosha</b> Mosha : 47
<b>Postime</b> Postime : 3
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/02/2015

95433 pershendetje

prej Sun 22 Feb 2015 - 19:37
Message reputation : 100% (2 votes)
pershendetje   STAFI dhe  FORUMISTA   shpersoje te ja kalojme  mire bashke   duke  kontribuar  ketu ne forum ,
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

95433 Re: pershendetje

prej Sun 22 Feb 2015 - 22:34
Message reputation : 100% (1 vote)
Mire se erdhet dush i ftohte!!


pershendetje    Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
dush i ftohte
dush i ftohte
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
 <b>Mosha</b> Mosha : 47
<b>Postime</b> Postime : 3
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/02/2015

95433 Re: pershendetje

prej Sun 22 Feb 2015 - 22:39
Message reputation : 100% (1 vote)
pershendetje  dhe faleminderit  e nje mbremje te embel
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

95433 Re: pershendetje

prej Sun 22 Feb 2015 - 22:44
Message reputation : 100% (1 vote)
Pershendetje juve ,qendrim te kendshem ju uroj!! WinkMy Love
My Love
n'Progres
n'Progres
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 75
<b>Hobi</b> Hobi : Une mbart nje bishe, nje engjell dhe nje te cmendur brenda vetes.
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : N'parajs.
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/02/2015

95433 Re: pershendetje

prej Thu 26 Feb 2015 - 22:30
Message reputation : 100% (1 vote)
Pershendetje.


Nuk lejoj askend te kaloje nga truri im dhe te lere aty gjurmet e kembeve te tij te pista.
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

95433 Re: pershendetje

prej Thu 26 Feb 2015 - 22:35
My Love shkruajti:Pershendetje.
mire se erdhe klb midis nesh


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

95433 Re: pershendetje

prej Fri 27 Feb 2015 - 21:48
Message reputation : 100% (1 vote)
My Love mire se na gjete dhe caste te kendshme ne kete faqe!


pershendetje    Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
My Love
My Love
n'Progres
n'Progres
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 75
<b>Hobi</b> Hobi : Une mbart nje bishe, nje engjell dhe nje te cmendur brenda vetes.
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : N'parajs.
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/02/2015

95433 Re: pershendetje

prej Fri 27 Feb 2015 - 22:16
Message reputation : 100% (1 vote)
Ju Faleminderit Very Happy Very Happy


Nuk lejoj askend te kaloje nga truri im dhe te lere aty gjurmet e kembeve te tij te pista.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

95433 Re: pershendetje

prej Fri 27 Feb 2015 - 22:27
Message reputation : 100% (2 votes)
Ma ke ven emrin si ajo bebushja ne foto,ndjell embelsi shpresojme edhe si karakter! Very Happy


pershendetje    Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

95433 Re: pershendetje

prej Fri 15 Sep 2017 - 18:34
Message reputation : 0% (1 vote)
Pershendetje te gjithve kudo qe jeniSponsored content

95433 Re: pershendetje

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi