Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Ka inat vjehrrën, i urinon në çaj

prej Fri 3 Apr 2015 - 0:10
Ka inat vjehrrën, i urinon në çaj  1427982126gruaja-caji
Një grua indiane është kapur duke urinuar në çajin e vjehrrës së saj dhe ka pranuar se këtë gjë e ka bërë për 1 vit me radhë.

30-vjeçarja Rekha Nagvanshi nuk ishte e lumtur me martesën pasi bashkëshorti i saj 34-vjeçar e trajtonte si skllave. Ajo u largua nga shtëpia, por burri iu lut të kthehej për hir të vajzës 4-vjeçare.

Gruaja u kthye, por duke i vënë kusht bashkëshortit që të gatuante, të lante dhe t’i masazhonte këmbët. Burri i pranoi kushtet, por nëna e tij jo.

Për këtë arsye, sipas miqve të saj, Rekha vendosi që çajit të vjehrrës, t’i shtonte edhe pak urinë.

“E dija që nuk më kishte qejf, por kurrë nuk do të më shkonte mendja se më bënte diçka të tillë. Ajo ishte gjithmonë e buzëqeshur kur më ofronte çaj. Por, një ditë unë shkova në kuzhinë dhe e pashë duke urinuar në çajnik”, thotë vjehrra.


/ Top Channel


Ka inat vjehrrën, i urinon në çaj  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Ka inat vjehrrën, i urinon në çaj

prej Fri 3 Apr 2015 - 4:13
Ha ha ha sa kam qesh .
Vjerra eshte mesuar me ate lloj caji.
Po tja bente cajin dikush tjeter .do I thonte  nuk e ke bere cajin te mire.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi