Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Rozana bëhet sërish bionde, Këngëtarja ÇMEND të rinjtë e 21-shit Empty Rozana bëhet sërish bionde, Këngëtarja ÇMEND të rinjtë e 21-shit

Thu 27 Jan 2011 - 12:51
Është njohur gjithmonë për eksperimentet e vazhdueshme që bën me look-un, ama këtë herë i ka kaluar kufijtë. Kurrë më parë s’kishte ndërmarrë ndryshime në një kohë kaq të shkurtër.Në harkun kohor të 1 muaji këngëtarja Rozana Radi është kthyer nga bionde, në flokëkuqe, për t’u rikthyer sërish vetëm pak ditë më parë në bionde. Ka qenë një nga koncertet e saj të fundjavës që e ka sjellë Rozin të ndryshuar sërish në sytë e publikut. Ishte pikërisht ky, koncerti që na njohu edhe më shumë me popullaritetin e vajzës së dashur të skenës. Gjatë asaj mbrëmjeje e kishe të vështirë t’i numëroje vizitorët dhe kjo për dy arsye: E para sepse ishin të shumtë në numër dhe e dyta sepse ishin gjatë gjithë kohës në lëvizje (duke kërcyer), si pasojë e këngëve ritmike që Rozi kishte zgjedhur për të interpretuar. Përmes këtij takimi me fansat Rozana premtoi se shumë shpejt do të vinte për ta edhe kënga më e re e saj. Mbrëmja përfundoi rreth orës tre të mesnatës dhe asnjëri prej të pranishmëve nuk u largua përpara saj.
Zezakët e ambasadave, FANSA të Rozit
Për çudinë e të gjithëve, prezent në këtë mbrëmje ishin edhe përfaqësues të diplomacisë. Siç duket jehona e këngëve të Rozit i ka kaluar kufijtë. Kështu një grup zezakësh nga ambasadat (kështu na thanë ata që i shoqëronin), kishin ardhur enkas për të ndjekur nga afër këngëtaren. Grupi simpatik nuk ka pushuar së kërcyeri për asnjë moment gjatë gjithë mbrëmjes, madje ndonjëherë përveçse kërcenin edhe këndonin bashkë me Rozin. Bluetooth
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi