Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Për çfarë ndjeni nostalgji?

prej Mon 14 Mar 2011 - 17:02
Për fëmijërinë, vëndlindjenë,për festat, kohë kur ishte e mundur me qenë gjithë familja bashkë për festat e Vitit të Ri, festat fetare, kohë që nuk është më. Për çfarë ndjeni nostalgji? 482245

Po ju?
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

prej Mon 14 Mar 2011 - 17:10
per femijerin dhe shoqerin e dikurshme


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

prej Mon 14 Mar 2011 - 20:55
Atdheun...


Për çfarë ndjeni nostalgji? 6ds9w0
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

prej Mon 14 Mar 2011 - 20:56
per njerezit qe kam humbur nga kjo jete [me mungojne]
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

prej Thu 17 Mar 2011 - 22:38
Per Pejen time.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

prej Thu 17 Mar 2011 - 23:05
per nje arrush qe e humba sot Për çfarë ndjeni nostalgji? 482245 e me sbesoj te kem as shpresen ta shikoj Për çfarë ndjeni nostalgji? 429383


Për çfarë ndjeni nostalgji? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
blodyboys
blodyboys
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 26
<b>Postime</b> Postime : 291
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : gramsh
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 18/02/2011

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

prej Sat 19 Mar 2011 - 8:46
per shoqerine e humburte gjithe dine se une nuk ndalem ne kete jete
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

prej Sat 26 Mar 2011 - 8:06
per diqka qe ne te ardhmen veq do jet nje kujtimet i vjeter e asgje me shume....
e ne te ardhmen do ta ngushelloj.....
do te vije dita qe do kerkoj ta kthej kohen mbrapsht po ja qe nuk do ta rrealizoj kurr askush kete gje ne bote (kthim kohe mbrapa nuk ka)
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

prej Mon 4 Apr 2011 - 16:31
Femirine,ku cdo gje ishte e bukur dhe vendlindjen time qe me aq sa kishim u kenaqeshim.
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

prej Mon 4 Apr 2011 - 17:27
Per gjerat nder vite qe kur i kujtoj e jane te pa mundura ti kem prap qe ti kthej mbrapsht.....po ja qe koha eshte nje gje mos meshiruese edhe nuk te kthen ate qe shkon e kalon....
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

prej Mon 4 Apr 2011 - 17:35
Per momentin asnjegje se nuk kam kohe te ndjej nostalgji.
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

prej Mon 4 Apr 2011 - 19:04
per asgje as une hihihihiiii......
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

prej Mon 4 Apr 2011 - 19:05
per te pare edhe njehere ate mesuesen e muzikes Për çfarë ndjeni nostalgji? 770750
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

prej Mon 4 Apr 2011 - 19:26
Ina shkruajti:per te pare edhe njehere ate mesuesen e muzikes Për çfarë ndjeni nostalgji? 770750
do e rrafim bashk mos ki dert hahahahahah......
EpiKada
EpiKada
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3107
<b>Hobi</b> Hobi : Jam fisnike kam zemren gure Si Shqiponja ne flamure Mburrem dhe jam krenare Qe kam lindur Shqiptare nga do qe te jem me ndjek fati se jam vajze LaBe hesapi!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Cteduhetty
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2011

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

prej Tue 5 Apr 2011 - 10:30
per gjyshen time qe me mungon pafund
per atdheun dhe per Shqiperine shume shume


Për çfarë ndjeni nostalgji? 705491909
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

prej Tue 5 Apr 2011 - 11:13
per vitet e femijerise
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

prej Tue 5 Apr 2011 - 13:29
per vitet e femijerise sime


Për çfarë ndjeni nostalgji? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Agnesa
Agnesa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1536
<b>Hobi</b> Hobi : Shetitjet, ne ditet me shi!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne shoqerine tuaj!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/12/2010

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

prej Tue 5 Apr 2011 - 23:05
Per kohen kur sapo kisha filluar ti jepja nje perkufizim cdo gjeje qe me rrethonte, per kohen kur ecja pa e ndjere qe bota ishte e rrumbullakte sepse mua me dukej rrafsh, per kohen kur sapo meson ti japesh perkufizimin e duhur vetvetes, familjes dhe shoqerise, kur beson pafund ne portretin dhe ne imazhin qe per ty kishte rolin e nje fortese gjigande qe te mbronte nga trazirat, per kohen kur kupton se cfare do te thote te marresh fryme pa arritur te besh dallimin ndermjet frymemarrjes dhe jetes.....per kohen kur cdo gje per syte e mi kishte ngjyra me te embla, me te buta dhe me te fresketa....


Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate...
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

prej Thu 7 Apr 2011 - 4:40
Per shoqerin e para luftes.......
Arbnor
Arbnor
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 218
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Diku...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/03/2011

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

prej Fri 8 Apr 2011 - 22:27
Per te kaluaren...Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

prej Fri 8 Apr 2011 - 22:45
Per vitet qe shkojne edhe nuk kthehen me .
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

prej Sat 9 Apr 2011 - 5:09
Per gjerat qe jane pa kthim ne jete qe nje her shkone e nuk kthehen me kurre..... Evil or Very Mad
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

prej Sat 9 Apr 2011 - 9:19
per asgje
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

prej Sat 9 Apr 2011 - 21:00
per momentin per asgje......
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

prej Wed 13 Apr 2011 - 21:45
per ju
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

prej Wed 13 Apr 2011 - 21:46
per nje person


Për çfarë ndjeni nostalgji? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

prej Wed 13 Apr 2011 - 21:49
edhe une per ate personin e Anes
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

prej Wed 13 Apr 2011 - 22:18
per dasem shqiptare


Për çfarë ndjeni nostalgji? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

prej Thu 14 Apr 2011 - 14:50
per shtepin time.....ku kam lind e ku jam rrit......
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

prej Thu 14 Apr 2011 - 15:57
per femijerine
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

prej Thu 14 Apr 2011 - 16:12
Ndjenjen se ne te ardhmen ke do ta kem fat te jetes sime....
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

prej Thu 14 Apr 2011 - 16:12
per dike tani
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

prej Thu 14 Apr 2011 - 16:18
Une per dike qe me mungon.....
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

prej Thu 14 Apr 2011 - 16:23
per shume edhe per asgje
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

prej Thu 14 Apr 2011 - 16:29
per vendlindjen


Për çfarë ndjeni nostalgji? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

prej Thu 14 Apr 2011 - 16:30
per ty lart
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

prej Thu 14 Apr 2011 - 16:33
per dhomen time te femijerise
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

prej Thu 14 Apr 2011 - 16:39
per ty lart....
Kristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

prej Thu 14 Apr 2011 - 16:45
per shtepine ku u rrita
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

prej Thu 14 Apr 2011 - 16:46
per ate lart teje
Sponsored content

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi