Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Për çfarë ndjeni nostalgji?

+16
Njera Si Asnjera
Marin
Silvana
Tironci
Durrsaku
Kushtrimi4
Lona
Kristiina
Arbnor
Agnesa
EpiKada
Timi
blodyboys
Anabel
Luan_Valikardi
Ak-47
20 posters
Shko poshtë
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Për çfarë ndjeni nostalgji?

Mon 14 Mar 2011 - 17:02
First topic message reminder :

Për fëmijërinë, vëndlindjenë,për festat, kohë kur ishte e mundur me qenë gjithë familja bashkë për festat e Vitit të Ri, festat fetare, kohë që nuk është më. Për çfarë ndjeni nostalgji? - Faqe 3 482245

Po ju?

Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

Sun 29 Jul 2012 - 21:00
Per kohen kur u ndjeja vertet Princeshe ..
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

Sun 21 Oct 2012 - 9:17
per femijerin...ah svjen ma jo


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Për çfarë ndjeni nostalgji? - Faqe 3 N
Sponsored content

default Re: Për çfarë ndjeni nostalgji?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi