Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Edona 7-muajshe shtatzënë, zbulohen fotot Empty Edona 7-muajshe shtatzënë, zbulohen fotot

Mon 11 Apr 2011 - 19:11
Panorama plus” ishte ndër të parat që zbuloi fejesën dhe shtatzaninë e këngëtares kosovare. Edona Llalloshi u fejua me një tjetërbiznesmen (Gazmend Fejzullahu), ndërkohë që la pas një martesë me një tjetër biznesmen shqiptar me banim në Zvicër (Shukriun).Këngëtarja atë kohë kishte pranuar vetë publikisht ndarjen nga burri.Ajo tha se është munduar ta mbajë martesën, por fati i saj ishte që të ndahen. Ditën e martesës ajo shkëlqente, duke thënë se ishte dita më e lumtur në jetën e saj. Pas një vit martese, zëri i saj tingëllonte pikëllueshëm, ndonëse ende mbahej e fortë. Martesa e saj, e cila i përngjante atyre të Hollywwodit, me qindra mysafirë të ftuar dhe e përcjellë nga dhjetëra media tëshkr
uara dhe elektronike, dështoi.Me keqardhje të sinqertë dhe me një dhimbje shumë të madhe e pranoj ndarjen nga burri” – patdekla
ruar atë kohë këngëtarja Edona Llalloshi. ”Jam munduar ta mbaj martesën. Nuk na eci mbarë, prandaj kam vendos me unda, – tha ajo përmes telefonit në një media në Kosovë.Fati im ka qenë kështu, për momentin nuk mund të flas më shumë”. Në tetor të vitit të kaluar, zbuluam fejesën e Edonës me Gazmendin, si dhe shtatzaninë e saj e cila e detyroi të zbulojë lidhjen e re.Pas shkrimit të publikuar në “Panorama plus”, në redaksinë tonë arritën disa reagime nga ana e këngëtares, e cila kërkonte që të përgënjeshtrohej lajmi, pasi nuk ishte i vërtetë paçka se lajmin e shtatazanisë na e kishte dhënë vetë Gazmendi.Këngëtarja 31-vjeçare pritet që së shpejti (në muajin qershor) të bëhet nënë, ndërsa është në muajin e shtatë të shtatzanisë.Përveç fëmijës që është në ardhje, këtë verë me siguri do të kemi dhe
dasmë të çiftit, të cilën e ka pohuar dhe bashkëshorti i saj në një
prononcim për gazetën tonë disa muaj më herët.
Datën e martesës nuk e kemi vendosur akoma, po së shpejti besoj,
sepse po presim të vijë në jetë bebushja”, ka theksuar
Gazmendi./Panorama plus/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi