Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Sa jeni zhgenjuer ne jete???

prej Thu 4 Mar 2010 - 20:35
Ashtu si cdo njeri edhe une kam patur zhgenjimet e mia. Ajo ka ndodhur sepse i kam dhene besen time shume shpejt njeriezve qe nuk e kane merituar. Megjithate une jam tip qe ne keto lloj situatash nuk e le veten time te bie ne gjendje depresive por i kaloj shume qete.
Jam shume e sigurte qe do kete edhe shume raste te tjera qe une do te zhgenjehem por nuk kam se cfare ti bej pasi kjo eshte jeta.
pyetja flet vete , sma merr mendja se ka nevoje per sqrime .. Sa jeni zhgenjyer ne jete??? Icon_lol Sa jeni zhgenjyer ne jete??? Icon_lol


Sa jeni zhgenjyer ne jete??? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 105
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Thu 4 Mar 2010 - 21:07
50 me 50Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Thu 10 Feb 2011 - 18:28
:nuk e di:


Sa jeni zhgenjyer ne jete??? 6ds9w0
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Thu 10 Feb 2011 - 20:27
Sa here jemi zhgenjyer ...... kjo esht pak pytje retorike,
_Doni apo s"doni jeta eshte zhgenjim qe nga lindja deri ne vdekje fatkeqesisht eshte iluzion por gjithsesi mbijetojme..


Sa jeni zhgenjyer ne jete??? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Thu 10 Feb 2011 - 20:38
shume here
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Thu 10 Feb 2011 - 20:54
ndoshta shume here por duke marr parasysh se kjo esht jeta keta jan njerezit,rrethanat,kushtet etj kam qen disi e pergatitur me keto zhgenjime qe kam marr ne menyre te till qe sme ka mbet ndonje deri me tash fiksim apo me ka bere pershtypje te madhe...i marr normalisht


Sa jeni zhgenjyer ne jete??? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Xhoni_bravo
Xhoni_bravo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 59
<b>Postime</b> Postime : 3476
<b>Hobi</b> Hobi : SPORTI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/02/2011

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Thu 10 Feb 2011 - 22:05
jo shume se i kam arritur pak a shume gjerat Sa jeni zhgenjyer ne jete??? 45550Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Sat 5 Mar 2011 - 9:21
jo nje her po shume her po jam pajtuar me jeten qe te zhgenjehem....
Romeo
Romeo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 1676
<b>Hobi</b> Hobi : gjithcka qe ka ne kete bote..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : i larguar ne nje rruge pa kthim..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/10/2010

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Mon 7 Mar 2011 - 15:35
natyrisht qe jam zhgenjyer ne jete njerez jemi dhe mund te zhgenjehemi..nga shume persona qe nuk te duan te miren


nese jeta nuk te buzeqesh, atehere lere menjane Krenarine dhe buzeqeshi ti asaj..!
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Mon 7 Mar 2011 - 15:43
shume her po jam mesuar tash me me kete fakt te jetoj me eshte bere pjese e jetes edhe po me ndodhi tani prap ne kete second nuk me bjen si shook sepse jam mesuar me kete fakt tashme....
Agnesa
Agnesa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1536
<b>Hobi</b> Hobi : Shetitjet, ne ditet me shi!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne shoqerine tuaj!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/12/2010

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Mon 7 Mar 2011 - 15:44
Fakti qe pavaresisht te gjithave, kam filluar te edukoj veten me idene qe "mund te pres cdo gje nga cdokush" me ben qe cdo gje ta marr me lehte dhe nga cdo zhgenjim, jo vetem qe te mesoj, por edhe te fitoj dicka te re.


Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate...
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Mon 7 Mar 2011 - 17:01
shume her po nga gjdo zhgenim i vetem marr nga nje mesim te veqant per jet e mbushem mend... e nga gjdo zhgenim kuptoj njersit me shume se frar ne te vertete jane....
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Sun 19 Jun 2011 - 14:11
Pyetja flet vete , sma merr mendja se ka nevoje per sqarime ..

Diskutim te kendshem...
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Sun 19 Jun 2011 - 15:05
dy temat u bashkuan

jam zhgenjyer si gjith te tjeret por duke qen se i pres te gjitha nga kjo jete jam e parapergatitur


Sa jeni zhgenjyer ne jete??? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Sun 19 Jun 2011 - 18:51
Si per her ka zhgnjime gezime lumturi hiderim cdo gje ka ne kte jet dhe cdo gje e pret Very Happy une personalisht jam zhgnjyer ne disa raste shum madje Very Happy


Sa jeni zhgenjyer ne jete??? 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Sa jeni zhgenjyer ne jete??? 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Sun 19 Jun 2011 - 21:53
Te gjithe jemi zhgenjyer jo disa here ,,,po njeher te gjithe.
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Wed 22 Jun 2011 - 0:53
Pak sa...


Sa jeni zhgenjyer ne jete??? 6ds9w0
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Thu 23 Jun 2011 - 19:50
nje here
Xhoni_bravo
Xhoni_bravo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 59
<b>Postime</b> Postime : 3476
<b>Hobi</b> Hobi : SPORTI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/02/2011

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Thu 23 Jun 2011 - 20:55
une bahem akoma sme kan zhgenjyer fuqishem Sa jeni zhgenjyer ne jete??? 322547avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Thu 23 Jun 2011 - 21:10
...Ehh Zhgenjimet jan pjese e jetes sone dhe si te tilla i pranojm!
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Thu 23 Jun 2011 - 21:18
varet ca zgenjimesh jane .....ka dhe pa vlere por ka dhe me vlere


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Sa jeni zhgenjyer ne jete??? N
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Thu 23 Jun 2011 - 23:20
ku di gje une smbaj mend mbase kan qe pa vlera ndaj sme kujtohen Very Happy


Sa jeni zhgenjyer ne jete??? 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Sa jeni zhgenjyer ne jete??? 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Sun 26 Jun 2011 - 23:39
dita dites
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Mon 27 Jun 2011 - 2:09
Di si...


Sa jeni zhgenjyer ne jete??? 6ds9w0
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Zhgenjimi me i madh qe keni marre ne jete ?

prej Fri 18 Nov 2011 - 16:41
Zhgenjimi me i madh qe keni marre ne jete ?

Me pak fjale e brenda mundesive sa me te sinqerte ne ate qe do thoni pa e sh'nderruar temen ne chit chat..Sa jeni zhgenjyer ne jete??? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Fri 18 Nov 2011 - 17:28
S'kam pas qene zhgenjyer ndonjehere ta mbaj mend stern
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Fri 18 Nov 2011 - 18:07
Pa mundesia per ti gjetur nuthe Albos,se do asnjera as me leke Sa jeni zhgenjyer ne jete??? 45550


Sa jeni zhgenjyer ne jete??? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Fri 18 Nov 2011 - 18:25
Hallova zhgenjimin per nuthe une. Sa jeni zhgenjyer ne jete??? 45550

Jam zhgenjyer kur me tha Anna qe thum me i madh the una se ish mundesia te te quaja une pllinci im grrrr grrrr
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Fri 18 Nov 2011 - 18:47
...kur me the se je koke trashe e s'ben per pllinc ti Sa jeni zhgenjyer ne jete??? 45550


Edituar për herë të fundit nga Anna në Fri 18 Nov 2011 - 18:53, edituar 1 herë gjithsej


Sa jeni zhgenjyer ne jete??? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Fri 18 Nov 2011 - 18:52
Zhgenjime po me kujtohen thume thume,por si paskam hallu une qe s'du me u bo pllinci i hajdutve opla opla
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Fri 18 Nov 2011 - 18:56
...kur pikerisht atyre hajduteve u japin rendesi e vlere...edhe pse thone te kunderten krt

E zhgenjyer nga te mohuarit e se vertetes grrrr


Sa jeni zhgenjyer ne jete??? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Fri 18 Nov 2011 - 19:05
U zhgenjeva se thum prisja,po he se e gabon njeriu Sa jeni zhgenjyer ne jete??? 45550 grrrr grrrr
Juventini
Juventini
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 8638
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/10/2011

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Fri 18 Nov 2011 - 22:24
Se di per ke te them..dita dites e me shume zhgenjehem nga njerezit


Nuk kam kohe te urrej ata qe me urrejne ,sepse jam shume i zene duke dashur ata qe me duan :)))
Sa jeni zhgenjyer ne jete??? 5l3r52
Bestt
Bestt
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 4512
<b>Hobi</b> Hobi : ......
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/05/2011
http://......

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Fri 18 Nov 2011 - 23:18
wowww sdo flas me mir


Nuk m'do askush.................... M'do Allahu ♥️
Nuk m'sheh askush................ M'sheh Allahu ♥️
Nuk m'beson askush.............. M'beson Allahu ♥️
Nuk m'gjykon askush............. M'gjykon Allahu ♥️
Nuk kam afer askend.............. Kam afer Allahun ♥️
Nuk lutem te askush............... Lutem te Allahu ♥️
Nuk gjunjezohem te askush... Gjunjezohem te Allahu ♥️


Zoti na i dha te gjitha cift, dy duar, dy sy, dy vesh. Po zemren pse na dha vetem nje? Sepse te dyten ja dha dikujt tjeter dhe ne duhet ta kerkojm deri sa ta gjejm ...
Chiara
Chiara
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 288
<b>Hobi</b> Hobi : kam shum se di ne cilin te specifikohem!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ku mami me lindi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/09/2011

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Fri 18 Nov 2011 - 23:25
Kur me kan genjy kur ne nje rast kisha besimin te fort, kjo akoma dhemb
Istogali
Istogali
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1173
<b>Hobi</b> Hobi : Futbollii
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Istog
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/11/2011

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Tue 22 Nov 2011 - 23:57
Kur me kan telefonuar nga spitali i Pejes qe mka vdek Babi Sa jeni zhgenjyer ne jete??? 482245
Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Tue 22 Nov 2011 - 23:58
kur me than se ti sme ke len kurr rehat... ( dikush )


O Zoti im!!
Jetën e kam dhurat nga Ti...
e askush nuk ma merr veq Teje..
Dua ta jetoj në mënyren më të mirë,
dhe të bukur, Ashtu siq ma fale TI!


Kurrë mos i thuaj 1 sekret dikujt që sa po të tha 1 sekret të DIKUJT TJETER !!.
Istogali
Istogali
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1173
<b>Hobi</b> Hobi : Futbollii
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Istog
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/11/2011

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Wed 23 Nov 2011 - 0:00
Zhgenjimi tjeter hmmmmm Flamuri i Kosoves


Askush nuk mund te kaloj mbi kurrizin tend,nese ti nuk i perkulesh!
https://www.facebook.com/KombetarjaShqiptareNeFutboll<<<
Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Wed 23 Nov 2011 - 0:03
e ca ti bejm ne ...


O Zoti im!!
Jetën e kam dhurat nga Ti...
e askush nuk ma merr veq Teje..
Dua ta jetoj në mënyren më të mirë,
dhe të bukur, Ashtu siq ma fale TI!


Kurrë mos i thuaj 1 sekret dikujt që sa po të tha 1 sekret të DIKUJT TJETER !!.
Istogali
Istogali
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1173
<b>Hobi</b> Hobi : Futbollii
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Istog
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/11/2011

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

prej Wed 23 Nov 2011 - 0:04
Vetem referendumi mbare shqiptare do te zhduk ket zhgenjim


Askush nuk mund te kaloj mbi kurrizin tend,nese ti nuk i perkulesh!
https://www.facebook.com/KombetarjaShqiptareNeFutboll<<<
Sponsored content

default Re: Sa jeni zhgenjyer ne jete???

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi