Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Jetojmë për asgjë, dhe vdesim për diçka!

prej Thu 21 Jul 2011 - 15:21
Kur jemi te rinj nuk e ndjejme peshen e jetes aq shume sa duhet, me afrimin e diteve te pleqerise, e deshirojme ate qe te zgjate me shume dhe te mos kete nje perfundim asnjehere...

A ka ndonje gje tjeter ne bote vlere me te madhe se jeta?!

A ka dicka qe te mund ta zevendesoj deshiren per jete?!

A eshte jeta me e rendesishme se cdo gje tjeter?


Edituar për herë të fundit nga Aяtємιѕα në Fri 18 May 2012 - 19:18, edituar 1 herë gjithsej


Jetojmë për asgjë, dhe vdesim për diçka! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Jetojmë për asgjë, dhe vdesim për diçka!

prej Thu 21 Jul 2011 - 21:27
Mendoj qe jetojm per diqka e vdesim per asgje !
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Jetojmë për asgjë, dhe vdesim për diçka!

prej Thu 21 Jul 2011 - 21:28
jetojme se duhet ......vdesim se sduam por jane ligje te natyres


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Jetojmë për asgjë, dhe vdesim për diçka! N
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Jetojmë për asgjë, dhe vdesim për diçka!

prej Fri 18 May 2012 - 19:17
Kalon ne forumin filozofia


Jetojmë për asgjë, dhe vdesim për diçka! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
ShtriGa
ShtriGa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 24
<b>Postime</b> Postime : 220
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Burrel
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/01/2014

default Re: Jetojmë për asgjë, dhe vdesim për diçka!

prej Wed 12 Feb 2014 - 9:16
po njeriu qe do.ndoshta un se kam provu akoma tamam poor di te them nje gje.nje jet pa njeriun qe do esht kot fare....un nuk do doja ta jetoja


Jetojmë për asgjë, dhe vdesim për diçka! Animation1-1
Sponsored content

default Re: Jetojmë për asgjë, dhe vdesim për diçka!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi