Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Gruaja kërkon besnikëri, mashkulli bukuri Empty Gruaja kërkon besnikëri, mashkulli bukuri

Tue 26 Jul 2011 - 22:35
Gruaja kërkon besnikëri, mashkulli bukuri B7b16ecf8ca5372L
Gjinia e bukur, femrat, te meshkujt më shumë kërkon besnikëri, komunikim dhe sinqeritet, ndërsa për meshkujt më e rëndësishme është pamja e jashtme e partneres së tyre, tregojnë hulumtimet e fundit shkencore.
Gjinia e bukur, femrat, te meshkujt më shumë kërkon besnikëri, komunikim dhe sinqeritet, ndërsa për meshkujt më e rëndësishme është pamja e jashtme e partneres së tyre, tregojnë hulumtimet e fundit shkencore.

Anketa ku morën pjesë mbi 13 mijë meshkuj dhe femra nga e tërë Evropa, tregoj se femrat janë më të ndjeshme kur bëhet fjalë për zgjedhje të partnerit. Për femrat që duan të lidhen seriozisht, karakteristika kryesore që ato kërkojnë është besnikëria e partnerit.

Nga ana tjetër, 52% e meshkujve tregojnë se bukuria apo dukja e jashtme është gjëja kryesore që duhet të posedoj një femër. Për 32% të të anketuarve, nuk ka rëndësi fakti se a është femra e virgjër apo jo. Për dallim nga meshkujt, femrave nuk ju intereson shumë pamja e jashtme mashkullit, ndërsa 20% e femrave presin që mashkulli i tyre, të fitoj më shumë financiarisht.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Gruaja kërkon besnikëri, mashkulli bukuri Empty Re: Gruaja kërkon besnikëri, mashkulli bukuri

Thu 28 Jul 2011 - 21:31
Une kisha me then te kunderten !
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi