Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Gruaja me gjoks 15 kilogramë kërkon partner

prej Sat 14 Mar 2015 - 22:18
Gruaja me gjoks 15 kilogramë kërkon partner  1426244039kristy-love
Një grua amerikane me gjoks shumë të madh po kërkon dëshpërimisht një partner. “Ballkoni” i Kristy Love peshon rreth 15 kilogramë dhe është pengesë për 36-vjeçaren në punët e përditshme dhe jetën sentimentale.

Gjithsesi, Kristy ka deklaruar: “Ky gjoks nuk duhet të jetë i vetmuar. Është koha t’i gjej një burrë.”

Edhe pse, sipas saj, gjoksi i ekzagjeruar e ka penguar të gjejë punë normale, ajo thotë se ka qenë avantazh për gjëra të tjera pasi aty mban parfumin, celularin, çelësat e makinës etj.

Themi punë “normale” pasi Kristy Love e ka një punë: ajo fiton 1000 $ në ditë duke i bërë masazhe me gjoks klientëve.

/ Top Channel


Gruaja me gjoks 15 kilogramë kërkon partner  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Erisa
Erisa
SpecialDesign
SpecialDesign
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 64
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2014

default Re: Gruaja me gjoks 15 kilogramë kërkon partner

prej Sat 14 Mar 2015 - 22:29
Gruaja me gjoks 15 kilogramë kërkon partner  1540093706
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Gruaja me gjoks 15 kilogramë kërkon partner

prej Sat 14 Mar 2015 - 23:32
OMG Gruaja me gjoks 15 kilogramë kërkon partner  1540093706 Gruaja me gjoks 15 kilogramë kërkon partner  1540093706 ...Anula po numrin e tel. te kesaj super ballkoni a e ke????? Gruaja me gjoks 15 kilogramë kërkon partner  721253 Gruaja me gjoks 15 kilogramë kërkon partner  2585209286


Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Gruaja me gjoks 15 kilogramë kërkon partner

prej Sun 15 Mar 2015 - 18:08
Ha ha ha ca pune masazh me gjoks.
Cfare ska ne Amerike.
Pranej shitet lire qumeshti ketej .se shif sa prodhon kjo...
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Gruaja me gjoks 15 kilogramë kërkon partner

prej Sun 15 Mar 2015 - 21:40
Po qumesht nje femer ka vetem ne muajt e shtatzanise o Ronce dhe si lehone,,,pavaresisht madhesise!!! Gruaja me gjoks 15 kilogramë kërkon partner  2178555173


Gruaja me gjoks 15 kilogramë kërkon partner  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Gruaja me gjoks 15 kilogramë kërkon partner

prej Mon 16 Mar 2015 - 17:43
Oh si ta ferkosh e ta lepish gjithe ate gjoks .
Besoj do bej qumesht ne cdo kohe.
15 kg.e di cdo te thote ,apo jo.
Ha ha ha haaaa.
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Gruaja me gjoks 15 kilogramë kërkon partner

prej Tue 17 Mar 2015 - 3:37
Ato "ballkone" i sigurojne asaj $1000 ne dite dhe prapseprape gjen dicka te ankohet kyyyy Epo kjo qenka fare, ik moj trashaluqe se qenke boll e ngarkuar, dashke dhe burre pale Very Happy Very Happy


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Gruaja me gjoks 15 kilogramë kërkon partner  Bar_glitter_crown_bar
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Gruaja me gjoks 15 kilogramë kërkon partner

prej Tue 17 Mar 2015 - 3:51
E pra e  ha ha ha kane kismet t,gjithe ne kte vend.
Sponsored content

default Re: Gruaja me gjoks 15 kilogramë kërkon partner

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi