Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë

Kush eshte zgjidhja me e mire ?

1 - 17%
5 - 83%
 
Totali i votave: 6
 
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Dashuria madhesi konstante...

prej Sat 30 Jul 2011 - 1:30
Nese dashuria eshte nje madhesi konstante, kur dikush perhere dashuron me teper, me fort, me me pasion, eshte i predispozuar te lendohet me teper e lehte etj etj etj ...

Ju kush do donit te ishit, apo dhe kush jeni ? : " Personi qe e dashurojne me teper ne nje lidhje, apo personi qe dashuron me teper" ?

Si perhere dhe pse-ne !
Dashuria madhesi konstante... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Dashuria madhesi konstante...

prej Thu 4 Aug 2011 - 13:23
Jam prej atyre qe shume pak e shprehi ate qe ndjej per dike, me shume e mbaj perbrenda andaj edhe po krijohen medyshje
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Dashuria madhesi konstante...

prej Thu 4 Aug 2011 - 13:56
dua me teper e marr asgje nga ana tjeter,keshtu mendoj se jam,do doja te ishte e kunderta e kesaj dmth te me duan me teper mua..


Dashuria madhesi konstante... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Eagle
Eagle
n'Progres
n'Progres
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 75
<b>Hobi</b> Hobi : te gjitha dhe asgje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane.....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/04/2012

default Re: Dashuria madhesi konstante...

prej Wed 2 May 2012 - 19:10
Message reputation : 100% (2 votes)
[quote="Aяjαиα"]Nese dashuria eshte nje madhesi konstante, kur dikush perhere dashuron me teper, me fort, me me pasion, eshte i predispozuar te lendohet me teper e lehte etj etj etj ...

Ju kush do donit te ishit, apo dhe kush jeni ? : " Personi qe e dashurojne me teper ne nje lidhje, apo personi qe dashuron me teper" ?

Si perhere dhe pse-ne....

nje pyetje teper e bukur.....Natyrisht..dhe padiskutim ..personi qe dashuron me teper..!...arsyeja..teper e thjesht...duke treguar superioritet, shpirtmadhesi,zemergjeresi...e detyron tjetren.(tjetrin)..te mendohet...(panvaresisht se per ty mund te kete pasoja)....respekt..!
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Dashuria madhesi konstante...

prej Wed 23 May 2012 - 8:29
me kan nodh te dyja ..dhe te kem dasht si e marre dhe te jem dasht nga tjetri ne menyre te marr......nuk asht marre as me dasht shume dhe as me te dasht shume ...pranej quhet dashni


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Dashuria madhesi konstante... N
Kristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

default Re: Dashuria madhesi konstante...

prej Sun 1 Jul 2012 - 21:15
Message reputation : 100% (1 vote)
[quote="Eagle"]
Aяjαиα shkruajti:Nese dashuria eshte nje madhesi konstante, kur dikush perhere dashuron me teper, me fort, me me pasion, eshte i predispozuar te lendohet me teper e lehte etj etj etj ...

Ju kush do donit te ishit, apo dhe kush jeni ? : " Personi qe e dashurojne me teper ne nje lidhje, apo personi qe dashuron me teper" ?

Si perhere dhe pse-ne....

nje pyetje teper e bukur.....Natyrisht..dhe padiskutim ..personi qe dashuron me teper..!...arsyeja..teper e thjesht...duke treguar superioritet, shpirtmadhesi,zemergjeresi...e detyron tjetren.(tjetrin)..te mendohet...(panvaresisht se per ty mund te kete pasoja)....respekt..!
Gjithsesi ky eshte mendimi yt e jo kusht... e pa diskutim..un prsh dua edhe kam dash qe te jem personi qe dashurohem me teper e jo te dashuroj...mendimi im...
Isida
Isida
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
<b>Postime</b> Postime : 8887
<b>Hobi</b> Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ku je t'i edhe unë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/04/2011

default Re: Dashuria madhesi konstante...

prej Thu 30 Aug 2012 - 22:46
Te te duan me teper
https://www.youtube.com/watch?v=VMuGLSnivUg&feature=youtu.be
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: Dashuria madhesi konstante...

prej Thu 30 Aug 2012 - 22:50
te me duan, patjeter .......


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Dashuria madhesi konstante...

prej Thu 30 Aug 2012 - 23:09
Oh une jam ne menyre konstante personi qe dashuroj me teper gjate nje lidhjeje, po marr vesh vetem ne fund te saj qe kam qene personi qe ka dashuruar me pak!

Zakonisht me pelqen te jem LEADER ne gjithcka, dhe ne kete rreth nuk mund te le menjane dashurine!Megjithate nese do zgjidhja nga te dyja do preferoja te dashuroja une me shume, per te pare frytet e saja! Sleep


Dashuria madhesi konstante... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Isida
Isida
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
<b>Postime</b> Postime : 8887
<b>Hobi</b> Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ku je t'i edhe unë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/04/2011

default Re: Dashuria madhesi konstante...

prej Thu 30 Aug 2012 - 23:31
Te te duan me teper,,,por edhe te dua
https://www.youtube.com/watch?v=VMuGLSnivUg&feature=youtu.be
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Dashuria madhesi konstante...

prej Tue 18 Dec 2012 - 2:08
Message reputation : 100% (1 vote)
Une jam tip qe ve shpirtin ne gjithcka qe bej, pa perjashtuar ne kte rast dhe lidhjen sentimentale ku i perkushtohem me mish e shpirt personit te zemres edhe pse nje perkushtim i till shpesh keqinterpretohet si dobesi dhe ne fund shperblehet me indiference dhe vuajtje, por prap preferoj t'jem ajo qe dua me shume dhe te mos them qe pse s'e provova dhe kte gje apo gjest sepse ne fund te fundit BOTA ESHTE E ATIJ QE GUXON Dashuria madhesi konstante... 1286751612


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Dashuria madhesi konstante... Bar_glitter_crown_bar
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Dashuria madhesi konstante...

prej Sat 19 Jan 2013 - 11:36
edhe vet jam konstant,sikur ajo
ShtriGa
ShtriGa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 25
<b>Postime</b> Postime : 220
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Burrel
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/01/2014

default Re: Dashuria madhesi konstante...

prej Tue 11 Feb 2014 - 9:31
Sigurisht qe do doja te isha personi qe e dashurojn me shum...por zakonisht kam qen un ajo qe kam dashuruar me shum...eshte magjia e cdo ndjenje te dashurosh dike!


Mu kujtua nje shprehje tani -Ne dashuri sundon ai qe dashuron me pak!


Dashuria madhesi konstante... Animation1-1
Sponsored content

default Re: Dashuria madhesi konstante...

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi