Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Adelina Thaçi martohet në shtator Empty Adelina Thaçi martohet në shtator

Mon 22 Aug 2011 - 13:21
Këngëtarja kosovare Adelina Thaçi e cila është e fejuar me publicistin Bardhyl Metaj, do ta kurorëzojë dashurinë e tyre me martesë në shtator.

Kështu ka thënë Adelina për “Infopress” duke hezituar të jap shumë detaje rreth dasmës së tyre.

“Më vjen keq, por nuk do të doja të flisja më shumë rreth dasmës, datën dhe vendin e saktë. Dasma do të jetë gjatë muajit shtator dhe ceremonia do të mbahet në mesin e familjes dhe miqve të shumtë të mi. Është diçka private dhe thjesht nuk më pëlqen të flas për gjërat e mja. E për të përmbledhur gjithë këtë, nuk e dua shumë ekspozimin e jetës sime private”, ka thënë Adelina.

Përveç kësaj çifti së shpejti pritet edhe të bëhen prindër. Ata janë duke e pritur anëtarin e tyre të ri.

“Nuk paska më kënaqësi dhe lezet se të presësh anëtarin e ri. Edhe për mua e edhe për Bardhylin është ndjenja më e bukur e më emocionuese, por njëkohësisht jemi edhe shumë të hutuar nga gëzimi”, ka thënë Adelina.
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

Adelina Thaçi martohet në shtator Empty Re: Adelina Thaçi martohet në shtator

Mon 22 Aug 2011 - 22:30
dhe kjo sesht keq jo afro afro afro edhe une ne shtator pres te martohem per vete afro Adelina Thaçi martohet në shtator 1698836746
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi