Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Bleona Qerreti: Deklaratat e mia për kombësinë, jo strategji marketingu Empty Bleona Qerreti: Deklaratat e mia për kombësinë, jo strategji marketingu

Fri 16 Sep 2011 - 21:50
Bleona Qereti ka deklaruar në emisionin “Pasdite në Top Channel” se e gjithë zhurma e krijuar për deklaratat e saj në lidhje me prejardhjen shqiptare nuk është një strategji marketingu.

“Unë kam idenë se të gjithë strategjinë po e krijon media shqiptare”, është shprehur Bleona.

Duke folur për karrierën e saj në SHBA, këngëtarja ka theksuar se deri tani ka përfunduar gjashtë këngë të albumit të saj të ri.

“Unë kam përfunduar gjashtë këngë dhe në momentin që do të përfundojnë 12 këngë, do të zgjidhen se kush do të shkojnë për video”, ka deklaruar Bleona, e cila është shprehur e vendosur për të ndjekur ëndrrën e saj.

“Nuk jam kujtuar vonë për Amerikën. Amerika është një vend që nuk ka lidhje nga vjen, nuk është i rëndësishëm nacionaliteti, por personaliteti”, ka rrëfyer më tej këngëtarja shqiptare.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi