Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Gjyshja porosit stripter në ditëlindjen e 100-të Empty Gjyshja porosit stripter në ditëlindjen e 100-të

Thu 6 Oct 2011 - 19:18
Gjyshja porosit stripter në ditëlindjen e 100-të 138011773lajmetari138011773
Një e gjyshe nga rrethi Birminghamit, Britani e Madhe, me rastin e ndejës së ditëlindjes së të njëqind “fitoi” një stripter, sipas dëshirës të saj.

Dëshira e Clare Ormiston u plotësua nga anëtarët e familjes së saj. Kjo nuk ishte dëshira e vetme e saj. Kur disa muaj më parë është pyetur nëse ka ndonjë dëshirë, gjyshja ka përmendur gjëra të tilla si vende në hënë.

Meqë dëshira ishte e pamundshme për t’u plotësuar, në fund gjyshja e mirë zgjodhi për "dëshirë të lehtë", që të vijë në ditëlindjen e saj një stripter.

Anëtarët e familjes nuk ishin në gjendje të besojnë dhe nuk mund të ndalnin kërkesën e gjyshes në sesnin e humorit të gjyshes.

Më në fund gjithçka doli mirë dhe të gjithë kishin një kohë të mirë, raporton Metro britanike.

Claire tha se ajo ka gjithmonë ka kërkuar për të parë një stripter. “Pra, e vërteta është se për një kohë të gjatë dhe të pritur shumë gjatë, por unë më në fund përmbushur dëshirën e saj," tha ai me një të qeshur Striper John Green.
B;gjuha shqipe

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi