Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Policia kap 71 vjeçaren, seks në sediljen e pasme të makinës Empty Policia kap 71 vjeçaren, seks në sediljen e pasme të makinës

Thu 6 Oct 2011 - 22:11
Një grua e moshës 71 vjeçare u kap nga policia teksa kryente marrëdhënie seksuale në sediljen e pasme të makinës me një burrë 17 vjet më të ri në moshë. Kur oficeri i policisë hapi derën e makinës dhe pyeti çiftin se çfarë po bënin, burri ju përgjigj “po punoj këtë zogun”. Tim Adams dhe Rita Daniels u arrestuan teksa ndodheshin në parkingun e një qendre tregtare në Miçigan. Polici Andrew Morche mbërriti në ambientet e jashtme të restorantit “Luigi” mbrëmjen e 3 shtatorit pasi kishte marrë ankesa për personave që po darkonin brenda. Polici zbuloi se në parkingun e jashtëm të restorantit ishte ndaluar një makinë, xhamat e saj ishin mbushur me avull ndërsa automjeti tronditej ndonëse ishte i parkuar. Morche ju afrua derës së pasme me makinës dhe konstatoi se Daniels ishte mbi Adams dhe që të dy ishin përfshirë në një akt seksual. Makina ndërkohë ishte parkuar në pamje të plotë me restorantin ku ndodheshin njerëz që darkonin, mes të cilëve edhe një fëmijë 10 vjeç. Hetimet e policisë konstatuan se çifti ishte takuar pak momentë më parë në një bar ku kishin pirë dhe më pas ishin zhvendosur në makinë. Kur u pyetën nga policia Daniels dhe Adams vinin era alkol dhe nuk e dinin emrin e njëri tjetrit. Që të dy u arrestuan ndërsa presin gjykimin në gjykatën e Miçiganit.
Policia kap 71 vjeçaren, seks në sediljen e pasme të makinës Article-2045869-0E409AA000000578-821_224x282Policia kap 71 vjeçaren, seks në sediljen e pasme të makinës Article-2045869-0E409CCA00000578-848_468x248
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi