Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

Gjinjtë që vlejnë 2.5 milionë dollarë Empty Gjinjtë që vlejnë 2.5 milionë dollarë

Sat 15 Oct 2011 - 13:25
Message reputation : 100% (1 vote)
Gjinjtë që vlejnë 2.5 milionë dollarë MIRANDA
Fakti se shtatzënia e saj ka ndikuar ndjeshëm në rritjen e përmasave të gjinjve të saj, ka bërë që Miranda Kerr të zgjidhet për të bartur sutjenet e shtrenjta të shtëpisë së modës ‘Victoria`s Secret’, në vlerë hiç më pak se 2.5 milionë dollarë.

Manekinia këtë pjesë të veshjeve të brendshme do ta prezantojë në katalogun e brendit me emër “Christmas Dreams&Fantasies”, gjatë një revyje e cila është paraparë të mbahet në dhjetor. “Ky është një nder i madh për mua.

Dhe ato sutjene janë një kryevepër e vërtetë e artit. Thjeshtë është magjepsës dhe ndjeheni paksa si një sirenë, por nuk mund të besoj se në gjinjtë e mi barti sutjene që kapin vlerën e 2.5 milionë dollarëve”, ka thënë Miranda e bukur.

Këto sutjene janë të zbukuruara me gurë të çmueshëm, në mesin e të cilëve edhe diamante të bardhë dhe të verdhë prej 142 karatëve si dhe kanë një zbukurim me ari 1i8 karatësh, derisa sutjenet quhen ‘Fantasy Treasure Bra’.

“Në krijimin e tyre janë investuar shumë dashuri dhe mund. Kemi kërkuar diçka për të tërhequr vëmendjen në çdo pistë dhe mendoj se kjo është një zgjedhje e mirë”, ka thënë njëri prej dizajnerëve të sutjeneve.

Burri im i kënaqur me rritjen e përmasës së gjinjve

Në anën tjetër, Miranda ka zbuluar se që prej se gjinjtë e saj janë rritur ndjeshëm si pasojë e shtatzënisë dhe lindjen e djalit të saj, bashkëshorti i saj, aktori Orlando Bloom, ndjehet shumë më i kënaqur me gjinjtë e saj.

“Përveç që është gëzuar se është bërë baba për herë të parë, ai është jashtëzakonisht i lumtur me faktin se gjinjtë e mi janë rritur natyrshëm. Ai thotë se unë i kam dhënë atij një dhuratë të dyfishtë, një djalë dhe gjinj më të mëdhenj”, ka rrëfyer Miranda, e cila edhe vet ndjehet e lumtur që gjinjtë e saj i janë rritur, pasi nuk ka qenë e kënaqur me madhësinë e tyre.

Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Gjinjtë që vlejnë 2.5 milionë dollarë Empty Re: Gjinjtë që vlejnë 2.5 milionë dollarë

Sat 15 Oct 2011 - 13:29
une i kam me te bukur se te sajat grrrr
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

Gjinjtë që vlejnë 2.5 milionë dollarë Empty Re: Gjinjtë që vlejnë 2.5 milionë dollarë

Sat 15 Oct 2011 - 13:35
shum me pelqejn gjyksat e mdhaj hahaha
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Gjinjtë që vlejnë 2.5 milionë dollarë Empty Re: Gjinjtë që vlejnë 2.5 milionë dollarë

Sat 15 Oct 2011 - 13:40
po si mashkull qe je normale...ke degjuar mashkull ndonjehere te thote te kunderten e kesaj qe the grrrr grrrr grrrr
Sponsored content

Gjinjtë që vlejnë 2.5 milionë dollarë Empty Re: Gjinjtë që vlejnë 2.5 milionë dollarë

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi