Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Godina 17 katëshe shembet me 55 kg tritol

prej Tue 22 Nov 2011 - 0:54
Godina 17 katëshe shembet me 55 kg tritol  PallatiGodina 17 katëshe shembet me 55 kg tritol  Article-0-0EDFB48000000578-446_964x515Godina 17 katëshe shembet me 55 kg tritol  Article-0-0EDFB42000000578-538_964x580Godina 17 katëshe shembet me 55 kg tritol  Article-0-0EDFB38900000578-166_964x548Ky është momenti i shembjes spektakolare të një kullë 17 katëshe në Skoci. Kulla “Glencairn” u reduktua në 12 mijë tonë inerte pasi asaj ju vu në mënyrë të kontrolluar një sasi prej 55 kilogram eksploziv. Mijëra spektatorë e ndoqën gjithçka në distancë dhe nuk munguan videot për të fiksuar gjithçka edhe më mirë.


Godina 17 katëshe shembet me 55 kg tritol  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi