Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Kryeministri Berisha: Birra 'Korca’, absolutisht më e mira Empty Kryeministri Berisha: Birra 'Korca’, absolutisht më e mira

Mon 28 Nov 2011 - 16:50
Kryeministri Berisha: Birra 'Korca’, absolutisht më e mira 48831_1TIRANË- “Një birrë e shkëlqyer”, ka qenë ky vlerësimi i kryeministrit Sali Berisha për birrën ‘Korca’, birrën e parë shqiptare. Teksa ka vizituar panairin ‘Blej shqip’ i hapur në kuadër të aktiviteteve për festën e 28 nëntorit.

Kryeministri është ndalur në stendën e birrës ‘Korca’ i shoqëruar edhe nga kreu i bashkisë Lulzim Basha, ku bashkë me të ka shijuar këtë produkt tërësisht shqiptar, që aktualisht eksportohet edhe në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Shumë gëzime. Gëzuar. Nuk ka birrë më të mirë se birra shqiptare. Birra ‘Korca’, absolutisht më e mira. E shkëlqyer, e shkëlqyer”,-u shpreh kryeministri Berisha për ‘Birrën Korca’.

Teksa ka vizituar panairin ‘Blej shqip’ kryeministri Berisha ka vlërësuar cilësinë e produkteve shqiptare.
(el.me/news24/BalknaWeb)
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi