Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Rrëfimi i të miturës: Nëna dhe motra janë tutore, po më shesin në rrugë Empty Rrëfimi i të miturës: Nëna dhe motra janë tutore, po më shesin në rrugë

Tue 20 Dec 2011 - 1:57
Rrëfimi i të miturës: Nëna dhe motra janë tutore, po më shesin në rrugë VajzaPrato, 16 dhjetor 2011, NOA/ Arjola Ymeraj- Detyronte të bijën 15 vjeçare të prostituonte, bashkë me ndihmën e vajzës tjetër 29 vjeçare edhe ajo prostitutë.

Siç raporton agjencia e lajmeve NOA.al, tre shqiptare, nëna e viktimës 47 vjeçe, motra e 15 vjeçares dhe një bashkëpunëtore 33 vjeçare edhe ajo prostitutë u arrestuan për shfrytëzim prostitucioni ndaj të miturës.

Ngjarja në fjalë ndodhi në Prato të Italisë, ku policia ndaloi rastësisht 15 vjeçaren shqiptare për një kontroll rutinë, por ajo u rrëfeu atyre se kishte ardhur prej pak kohësh në Itali dhe se ishte futur në rrjetin e prostitucionit nga nëna dhe e motra, edhe ato prostituta.

Duke u kërkuar ndihmë punonjësve të policisë ajo rrëfeu identitetin e tutoreve të saj dhe kërkoi mbështetje që të dilte nga rruga ku ishte futur.

Në dëshminë rrënqethëse të vajzës siç transmetojnë mediat italiane, thuhet se dy familjaret e saj i thoshin se ajo ishte e vogël dhe pikërisht prej njomësisë së saj mund të kishte më shumë sukses dhe do të sillte një tufë parash.

Pas denoncimit të pazakontë, policia e Pratos u vu në lëvizje ku lokalizoi tutoret ndërsa shisnin trupin në rrugë, dhe menjëherë pas verifikimeve përkatëse i prangosi.

a.y/NOA
pexha
pexha
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 1673
<b>Hobi</b> Hobi : forumet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kamenic
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 16/01/2011

Rrëfimi i të miturës: Nëna dhe motra janë tutore, po më shesin në rrugë Empty Re: Rrëfimi i të miturës: Nëna dhe motra janë tutore, po më shesin në rrugë

Tue 20 Dec 2011 - 7:55
kto gjera me len pa tekste nuk di qka te them me vjen keqe per vajzen e miture
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi