Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Cfare kerkon nje mashkull?

prej Fri 5 Mar 2010 - 0:51
Message reputation : 100% (1 vote)
Duke shpresuar te kemi dallge te cmendura diskutimesh, termete ndjenjash dhe emocionesh........

Femra(dhe meshkuj), nxirrni kthetrat ku i kini e zgjohuni nga gjumi letargjik. Ky eshte momenti juaj i shumepritur Cfare kerkon nje mashkull? Icon_lol . Cfare duan keta meshkujt e bekuar? Cfare kerkojne nga nje femer?
Meshkuj, ka ardhur momenti ti jepni fund njehere e mire. Tregohuni te sinqerte. Si e doni femren e jetes. Cfare prisni nga ajo? Perse shpesh here "ngopeni" me aparencen e PERTONI te na njihni ne thellesi?

CFARE KERKON NJE MASHKULL? - Kjo eshte pyetja!


Cfare kerkon nje mashkull? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

prej Fri 5 Mar 2010 - 9:46
kerkon dajak
diana
diana
Anetari ri
Anetari ri
<b>Postime</b> Postime : 39
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/02/2010

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

prej Fri 5 Mar 2010 - 16:32
hahahhah mir qe e paskit kuptuar
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 105
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

prej Fri 5 Mar 2010 - 22:08
Flas per veten time,kerkoj realitetin dhe sinqeritetin tek femratKristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

prej Fri 5 Mar 2010 - 23:04
sinqeritet dhe mirkuptim
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 105
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

prej Fri 5 Mar 2010 - 23:04
te gjitah te mirat hahhahahAnabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

prej Fri 5 Mar 2010 - 23:29
kane aq shume kerkesa sa nuk po di nga me ja nise Cfare kerkon nje mashkull? Icon_lol Cfare kerkon nje mashkull? Icon_lol Cfare kerkon nje mashkull? Icon_lol

1-> me kene e zgjuar,por zgjuarsine mos me e perdore kunder burrit Cfare kerkon nje mashkull? Icon_lol
2-> me kene e bukur, me pase lezet me e pa me sy Cfare kerkon nje mashkull? Icon_lol
3-> me kene e dashur, dhe mos me ja prishe qefin kurr burrit
4-> me dite me gatu mire
5-> me la e me shpla
6-> me i pase antenat e mira, mos me pase nevoje burri me fole dy here Cfare kerkon nje mashkull? Icon_lol
7-> me qene rrace e bukur,se i dalin fmite te qoroditun Cfare kerkon nje mashkull? Icon_lol
8-> edhe nese nuk kujdeset per vete nuk ka rendesi, rendesi ka qe te kujdeset per mu, se per ate kujdesem une Cfare kerkon nje mashkull? Icon_lol
9-> mos me me kerku kurre me kcy, se ky zanad nuk me pelqen Cfare kerkon nje mashkull? Icon_confused
10-> me kene gjithmone e gatshme me ja plotsu deshirat burrit

etj etj se nuk po zgjatem ma Cfare kerkon nje mashkull? Icon_lol

ejj... ky eshte vetem fillimi i kerkesave Cfare kerkon nje mashkull? Icon_lol Cfare kerkon nje mashkull? Icon_lol Cfare kerkon nje mashkull? Icon_lol Cfare kerkon nje mashkull? Icon_lol


Cfare kerkon nje mashkull? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

prej Sun 19 Feb 2012 - 10:22
Disa duan dru qe ti hapin syt e te mos lendojn vajzat e sinqerta ..
Ermira_vlore
Ermira_vlore
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 1245
<b>Hobi</b> Hobi : piktura
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : VLORE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

prej Mon 20 Feb 2012 - 12:44
se di ca kerkojn burrat por di se asnjeher skan per ta gjetur ..............
di se meshkujt nuk jan perfekt per te kerkuar perfekten............di se edhe pse nje femer mund te jet shume her me e mire se partneri ne syrin e mashkullit ajo do te mbetet perseri me te meta................ndaj nuk me intereson shume se ckerkojn meshkujt .....se deshirat e tyre bjen gjithmon ne kundershtim me ate qe zotron partnerja Cfare kerkon nje mashkull? 3480151997 ...............
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

prej Mon 20 Feb 2012 - 20:44
Duan vetem gjume dite e nate shtrire Cfare kerkon nje mashkull? 2585209286 Cfare kerkon nje mashkull? 1698836746 Cfare kerkon nje mashkull? 1698836746


Cfare kerkon nje mashkull? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

prej Mon 20 Feb 2012 - 20:46
Shume duann druuu,disaa meritojn dashurii,disa meritojn as mos ti shikoshh


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
Cfare kerkon nje mashkull? 74537453
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

prej Wed 22 Feb 2012 - 23:23
Aяjαиα shkruajti:Duan vetem gjume dite e nate shtrire Cfare kerkon nje mashkull? 2585209286 Cfare kerkon nje mashkull? 1698836746 Cfare kerkon nje mashkull? 1698836746

S'ndryshoj mendje une Cfare kerkon nje mashkull? 2585209286


Cfare kerkon nje mashkull? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
LeViS
LeViS
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 559
<b>Hobi</b> Hobi : Karraterist-
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ke zemra njeres-
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/12/2010

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

prej Wed 22 Feb 2012 - 23:26
Ate si quhet numrin Cfare kerkon nje mashkull? 1660469666 Cfare kerkon nje mashkull? 81192
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21429
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

prej Fri 24 Feb 2012 - 16:39
...deshiren!


Cfare kerkon nje mashkull? 6ds9w0
Engjelli_blu
Engjelli_blu
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 463
<b>Hobi</b> Hobi : te acaroj te tjeret
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne boten e dashuri edhe urrejtjes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/02/2012

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

prej Wed 29 Feb 2012 - 13:11
nje femer qe ti vej limite por edhe ti bindet...
nje partnere e denje... qe ta bej krenar


kam vetin e pasqyres... me genjen te genjej.... me buzqesh te buzqesh... zgjidhe ti si do te sillem...


budallenjte mire qe nuk kane brire se vallaj te vrisnin
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

prej Wed 29 Feb 2012 - 13:16
Dru padyshim Bum


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
Cfare kerkon nje mashkull? 74537453
Engjelli_blu
Engjelli_blu
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 463
<b>Hobi</b> Hobi : te acaroj te tjeret
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne boten e dashuri edhe urrejtjes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/02/2012

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

prej Wed 29 Feb 2012 - 13:33
Embelsira shkruajti:Dru padyshim Cfare kerkon nje mashkull? 3977515242
po te dolen 2 tani si do ja besh?? Cfare kerkon nje mashkull? 163102122do ndihm??


kam vetin e pasqyres... me genjen te genjej.... me buzqesh te buzqesh... zgjidhe ti si do te sillem...


budallenjte mire qe nuk kane brire se vallaj te vrisnin
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

prej Wed 29 Feb 2012 - 13:35
engjelli_blu shkruajti:
Embelsira shkruajti:Dru padyshim Cfare kerkon nje mashkull? 3977515242
po te dolen 2 tani si do ja besh?? Cfare kerkon nje mashkull? 163102122do ndihm??
Po moj me ndihmo see na cmenden keto cunat,mendojn se vetem keta jan ne kete botee Cfare kerkon nje mashkull? 770750


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
Cfare kerkon nje mashkull? 74537453
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

prej Wed 29 Feb 2012 - 20:28
i bim shkurt muhabetit...cfar s'kerkojn,se s'len gje pa kerkuar,dhe ne si femra i perkdhelim 1 cik si shum...
Daja 24 or te dites dun dhe e meritojn.... boks
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 44
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

prej Wed 29 Feb 2012 - 20:41
Silvana shkruajti:i bim shkurt muhabetit...cfar s'kerkojn,se s'len gje pa kerkuar,dhe ne si femra i perkdhelim 1 cik si shum...
Daja 24 or te dites dun dhe e meritojn.... Cfare kerkon nje mashkull? 2350320100
dajak po thoje qyqaaaaaaaa te ben dora te godasesh burrin moj Cfare kerkon nje mashkull? 81192


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Cfare kerkon nje mashkull? 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

prej Wed 29 Feb 2012 - 20:44
Durrsaku shkruajti:
Silvana shkruajti:i bim shkurt muhabetit...cfar s'kerkojn,se s'len gje pa kerkuar,dhe ne si femra i perkdhelim 1 cik si shum...
Daja 24 or te dites dun dhe e meritojn.... Cfare kerkon nje mashkull? 2350320100
dajak po thoje qyqaaaaaaaa te ben dora te godasesh burrin moj Cfare kerkon nje mashkull? 81192
DAJAK...normale qe ma ben dora...e mertioni.... Cfare kerkon nje mashkull? 568197611
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 44
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

prej Wed 29 Feb 2012 - 20:46
Silvana shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Silvana shkruajti:i bim shkurt muhabetit...cfar s'kerkojn,se s'len gje pa kerkuar,dhe ne si femra i perkdhelim 1 cik si shum...
Daja 24 or te dites dun dhe e meritojn.... Cfare kerkon nje mashkull? 2350320100
dajak po thoje qyqaaaaaaaa te ben dora te godasesh burrin moj Cfare kerkon nje mashkull? 81192
DAJAK...normale qe ma ben dora...e mertioni.... Cfare kerkon nje mashkull? 568197611
nje here qe me futi ne dore nusja nuk ja bente dora te me godiste, e di si i rija une asaj ja keshtu Cfare kerkon nje mashkull? 2300608110


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Cfare kerkon nje mashkull? 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

prej Wed 29 Feb 2012 - 20:48
Durrsaku shkruajti:
Silvana shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Silvana shkruajti:i bim shkurt muhabetit...cfar s'kerkojn,se s'len gje pa kerkuar,dhe ne si femra i perkdhelim 1 cik si shum...
Daja 24 or te dites dun dhe e meritojn.... Cfare kerkon nje mashkull? 2350320100
dajak po thoje qyqaaaaaaaa te ben dora te godasesh burrin moj Cfare kerkon nje mashkull? 81192
DAJAK...normale qe ma ben dora...e mertioni.... Cfare kerkon nje mashkull? 568197611
nje here qe me futi ne dore nusja nuk ja bente dora te me godiste, e di si i rija une asaj ja keshtu Cfare kerkon nje mashkull? 2300608110
hahaha...dmth e ke kerku edhe ti njeher dajakun...
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 44
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

prej Wed 29 Feb 2012 - 20:50
Silvana shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Silvana shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Silvana shkruajti:i bim shkurt muhabetit...cfar s'kerkojn,se s'len gje pa kerkuar,dhe ne si femra i perkdhelim 1 cik si shum...
Daja 24 or te dites dun dhe e meritojn.... Cfare kerkon nje mashkull? 2350320100
dajak po thoje qyqaaaaaaaa te ben dora te godasesh burrin moj Cfare kerkon nje mashkull? 81192
DAJAK...normale qe ma ben dora...e mertioni.... Cfare kerkon nje mashkull? 568197611
nje here qe me futi ne dore nusja nuk ja bente dora te me godiste, e di si i rija une asaj ja keshtu Cfare kerkon nje mashkull? 2300608110
hahaha...dmth e ke kerku edhe ti njeher dajakun...
vetem nje hereCfare kerkon nje mashkull? 45550


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Cfare kerkon nje mashkull? 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

prej Wed 29 Feb 2012 - 20:52
Durrsaku shkruajti:
Silvana shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Silvana shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Silvana shkruajti:i bim shkurt muhabetit...cfar s'kerkojn,se s'len gje pa kerkuar,dhe ne si femra i perkdhelim 1 cik si shum...
Daja 24 or te dites dun dhe e meritojn.... Cfare kerkon nje mashkull? 2350320100
dajak po thoje qyqaaaaaaaa te ben dora te godasesh burrin moj Cfare kerkon nje mashkull? 81192
DAJAK...normale qe ma ben dora...e mertioni.... Cfare kerkon nje mashkull? 568197611
nje here qe me futi ne dore nusja nuk ja bente dora te me godiste, e di si i rija une asaj ja keshtu Cfare kerkon nje mashkull? 2300608110
hahaha...dmth e ke kerku edhe ti njeher dajakun...
vetem nje hereCfare kerkon nje mashkull? 45550
Mos harro nuk ka 1 pa 2...
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 44
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

prej Wed 29 Feb 2012 - 20:54
Silvana shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Silvana shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Silvana shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Silvana shkruajti:i bim shkurt muhabetit...cfar s'kerkojn,se s'len gje pa kerkuar,dhe ne si femra i perkdhelim 1 cik si shum...
Daja 24 or te dites dun dhe e meritojn.... Cfare kerkon nje mashkull? 2350320100
dajak po thoje qyqaaaaaaaa te ben dora te godasesh burrin moj Cfare kerkon nje mashkull? 81192
DAJAK...normale qe ma ben dora...e mertioni.... Cfare kerkon nje mashkull? 568197611
nje here qe me futi ne dore nusja nuk ja bente dora te me godiste, e di si i rija une asaj ja keshtu Cfare kerkon nje mashkull? 2300608110
hahaha...dmth e ke kerku edhe ti njeher dajakun...
vetem nje hereCfare kerkon nje mashkull? 45550
Mos harro nuk ka 1 pa 2...
ishalla sbehet 2


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Cfare kerkon nje mashkull? 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
wera
wera
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 27
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Europa
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 25/02/2012

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

prej Thu 1 Mar 2012 - 16:12
Me ja fute nje boks turinjve...Cfare kerkon nje mashkull? 671349
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

prej Thu 1 Mar 2012 - 16:23
wera shkruajti:Me ja fute nje boks turinjve...Cfare kerkon nje mashkull? 671349

Por mbas boksit gjithmon kerkojm dicka me shum do ja jepje dhe dicka tjeter domsodo per gjer sa i dhe boksa Cfare kerkon nje mashkull? 1698836746 Cfare kerkon nje mashkull? 1698836746 Cfare kerkon nje mashkull? 1698836746 Cfare kerkon nje mashkull? 1698836746


E di vet une se ca dua se them afro afro afro


Cfare kerkon nje mashkull? 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Cfare kerkon nje mashkull? 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

prej Thu 1 Mar 2012 - 16:31
nje toke qe ta punoje sa here te kete nevoje dy zemra
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

prej Sat 14 Apr 2012 - 16:59
se di,te na e thon ata...


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Cfare kerkon nje mashkull? Image
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

prej Sat 14 Apr 2012 - 17:02
Nje femer te urte me ta por te eger me te tjeret,te zgjuar por ta le te ndihet superior mashkulli gjithmone,e nje femer qe "skerkon" shume ahahah


Cfare kerkon nje mashkull? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Bestt
Bestt
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 4512
<b>Hobi</b> Hobi : ......
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/05/2011
http://......

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

prej Sat 14 Apr 2012 - 17:25
sja themmmmmmmmmm


Nuk m'do askush.................... M'do Allahu ♥️
Nuk m'sheh askush................ M'sheh Allahu ♥️
Nuk m'beson askush.............. M'beson Allahu ♥️
Nuk m'gjykon askush............. M'gjykon Allahu ♥️
Nuk kam afer askend.............. Kam afer Allahun ♥️
Nuk lutem te askush............... Lutem te Allahu ♥️
Nuk gjunjezohem te askush... Gjunjezohem te Allahu ♥️


Zoti na i dha te gjitha cift, dy duar, dy sy, dy vesh. Po zemren pse na dha vetem nje? Sepse te dyten ja dha dikujt tjeter dhe ne duhet ta kerkojm deri sa ta gjejm ...
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

prej Sat 14 Apr 2012 - 20:04
Message reputation : 100% (1 vote)
Ta trajtosh si bebush kur eshte ne disponim e ta respektosh si mbret kurdo e perhere Cfare kerkon nje mashkull? 721253


Cfare kerkon nje mashkull? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21429
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

prej Mon 16 Apr 2012 - 14:37
...zbulime arkeologjike Cfare kerkon nje mashkull? 81192


Cfare kerkon nje mashkull? 6ds9w0
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

prej Mon 16 Apr 2012 - 15:06
nje vajz qe ti thot gjithmon PO


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Cfare kerkon nje mashkull? Image
Saraa
Saraa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 1065
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : everywhere ;)
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 06/02/2012

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

prej Mon 16 Apr 2012 - 15:24
Message reputation : 100% (1 vote)
Mashkulli kerkon nje femer aq finoke sa te kuptoje zgjuarsine e tij,dhe aq naive sa te "adhuroje" ate!


Cfare kerkon nje mashkull? Music-desi-glitters-8Emri: Femer
Mbiemri: E pamposhtur
Profesioni: Thurse endrrash
Gjendja civile: Enderr ne vazhdim
Gjatesia: Mjaftueshem per te arritur mollen e ndaluar nje dit
Pesha: Sa vetja, sa ndjenja, sa fjala e dhen dhe e shkrua
Shenja te vecanta: Nje pentagram rudhash me nota trishtimi ne mendje dhe melodia e krijuar nga dashuria e zemres
Syt: kafe me nuanca te turbullta pasionesh te djegura
Ngjyra: E erret per fshehjen e skuqjes nga fajet e lehta
Antipati: Loja egoiste e meshkujve
Simpati: Cdo gje q me fal lumturi
Frika: ZOTI!
Pasuria: Drita e zemres me te cilen fitoj dashurin
Synimi: Te sfidoj boten e cila synon te vras cdo enderr timen...!
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21429
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

prej Wed 2 May 2012 - 17:18
...asgje!


Cfare kerkon nje mashkull? 6ds9w0
Mirsa
Mirsa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 137
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/07/2013

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

prej Tue 4 Mar 2014 - 12:38
Rendesin e nje femre ,dhe dashuri pa fund.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

prej Sat 29 Mar 2014 - 22:26
Dru Shum her .   grrrr
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

prej Sat 29 Mar 2014 - 22:42
Silvana shkruajti:nje vajz qe ti thot gjithmon PO

Qe se ke fare gabim ti Silvane dhe pastaj femrat jane ato te perdalat,mendje lehtat,e viktimat!!!


Cfare kerkon nje mashkull? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Sponsored content

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi