Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Cfare kerkon nje mashkull?

prej Fri 5 Mar 2010 - 0:51
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :

Duke shpresuar te kemi dallge te cmendura diskutimesh, termete ndjenjash dhe emocionesh........

Femra(dhe meshkuj), nxirrni kthetrat ku i kini e zgjohuni nga gjumi letargjik. Ky eshte momenti juaj i shumepritur Cfare kerkon nje mashkull? - Faqe 2 Icon_lol . Cfare duan keta meshkujt e bekuar? Cfare kerkojne nga nje femer?
Meshkuj, ka ardhur momenti ti jepni fund njehere e mire. Tregohuni te sinqerte. Si e doni femren e jetes. Cfare prisni nga ajo? Perse shpesh here "ngopeni" me aparencen e PERTONI te na njihni ne thellesi?

CFARE KERKON NJE MASHKULL? - Kjo eshte pyetja!


Cfare kerkon nje mashkull? - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM

Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

prej Sun 30 Mar 2014 - 6:57
Pak perkushtim.
Dardania
Dardania
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 125
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe shetitja
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : aty ku me pelqen ....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/01/2011
http://www.dardania.msnboard.com

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

prej Sun 30 Mar 2014 - 11:34
Silvana shkruajti:nje vajz qe ti thot gjithmon PO

Sakt.... Sdo Koment me Shum....


Cfare kerkon nje mashkull? - Faqe 2 C47de410
Sponsored content

default Re: Cfare kerkon nje mashkull?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi