Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Fansja e çmendur e Borëbardhës Empty Fansja e çmendur e Borëbardhës

Sat 4 Feb 2012 - 20:52
Fansja e çmendur e Borëbardhës Borebardha-tatuazhAnnfaye Kao është një vajzë nga Tajvani e cila është shumë e apasionuar pas Borëbardhës dhe ka vendosur që këtë ta bëjë të qartë duke realizuar një tatuazh të madh në kurriz ku përfshin të gjithë kastin e përrallës.

Për tu bërë i gjithë tatuazhi shumëngjyrësh janë dashur 3 muaj punë. Tatuazhi i 27-vjeçares ka fituar edhe një çmim në një konkurs në Singapor.

“Ka shumë detaje në këtë tatuazh dhe është dashur 3 muaj të bëhet. Dhimbte shumë dhe kam menduar disa herë ta lija fare, por fatmirësisht nuk u dorëzova”, shprehet Kao.

“Kur isha e vogël ëndërroja të isha Borëbardha dhe një ditë vendosa të bëja këtë tatuazh të madh në shpinë ku i kam përfshirë të gjithë: princin, njerkën dhe shtatë xhuxhat. Borëbardha ka qenë pjesë e fëmijërisë time dhe tani jam e lumtur që ajo do jetë përgjithmonë pjesë e imja”, shton Kao.Fansja e çmendur e Borëbardhës Article-2095917-1192B1FB000005DC-224_306x570
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

Fansja e çmendur e Borëbardhës Empty Re: Fansja e çmendur e Borëbardhës

Sat 4 Feb 2012 - 20:57
Oj ANNA me jep nje fotografi tenden moj se e une jam fansi jot ,po nuk e di ne cvend ta bej tatuazhin Fansja e çmendur e Borëbardhës 1698836746 Fansja e çmendur e Borëbardhës 1698836746 Fansja e çmendur e Borëbardhës 1698836746 Fansja e çmendur e Borëbardhës 1698836746 Fansja e çmendur e Borëbardhës 721253
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

Fansja e çmendur e Borëbardhës Empty Re: Fansja e çmendur e Borëbardhës

Sat 4 Feb 2012 - 21:06
Kjo E ''Cmendur''..koka me te vertet.

Shife cka i ka bo trupit amon...
Sponsored content

Fansja e çmendur e Borëbardhës Empty Re: Fansja e çmendur e Borëbardhës

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi