Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Fansja më e çmendur! Qan me të madhe pasi i tradhtuan idhullin e saj!

prej Sun 29 Jul 2012 - 22:47
Fansja më e çmendur! Qan me të madhe pasi i tradhtuan idhullin e saj! Qante-300x217Një fanse e “çmendur” e personazhit seksi, tashmë një vampir i tradhtuar, Robert Pattinson, u ka dhuruar humor pa masë përdoruesve të internetit me një video të cilën ajo e publikoi në YouTube.

Edhe pse “pritej” që tradhtia e Kristen Stewart do të shkaktonte trazirë tek fansat e Twilight, kjo fanse e ka marrë shumë personalisht!

“Nuk mund ta kuptoj se si mundi të bëjë diçka të tillë. Pse e tradhtoi Robert-in?”, ulëriti para kamerës Emma Clark, e cila identifikohet në internet si “Zonja e Çmendur” (!).

Madje, më e bukura e kësaj meseleje ishte se ajo e quajti Kristen… lavire!/alb-observer.com/

Ndiqni videon dhe do kuptoni gjithçka:


Fansja më e çmendur! Qan me të madhe pasi i tradhtuan idhullin e saj! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi