Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Filipine, restoranti mahnitës brenda në ujvarë

prej Tue 7 Feb 2012 - 17:55
Filipine, restoranti mahnitës brenda në ujvarë 56001


 • Filipine, restoranti mahnitës brenda në ujvarë 56001
 • Filipine, restoranti mahnitës brenda në ujvarë 56002
 • Filipine, restoranti mahnitës brenda në ujvarë 56003
 • Filipine, restoranti mahnitës brenda në ujvarë 56004
 • Filipine, restoranti mahnitës brenda në ujvarë 56005
 • Filipine, restoranti mahnitës brenda në ujvarë 56006
 • Filipine, restoranti mahnitës brenda në ujvarë 56007
 • Filipine, restoranti mahnitës brenda në ujvarë 56008
 • Filipine, restoranti mahnitës brenda në ujvarë 56009
 • Filipine, restoranti mahnitës brenda në ujvarë 560010
 • Filipine, restoranti mahnitës brenda në ujvarë 560011
 • Filipine, restoranti mahnitës brenda në ujvarë 560012
 • Filipine, restoranti mahnitës brenda në ujvarë 560013
 • Filipine, restoranti mahnitës brenda në ujvarë 560014

Filipine, restoranti mahnitës brenda në ujvarë Spacer Filipine, restoranti mahnitës brenda në ujvarë Spacer
Në ishujt Filipine është ndërtuar restoranti i parë në ujvarë. Ai ndodhet tre orë larg qytetit të Manilas dhe dhjetë kilometra larg San Pablos. Ky është një vend tepër i vizituar nga turistët, të cilët me këmbët të zhytura në ujë, hanë një vakt tradicional filipinas. (er.cu/BalkanWeb)
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi