Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 105
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Minogue joshet prej femrave

prej Sun 24 Jan 2010 - 21:57
Ikona e homoseksualëve, Kylie Minogue, është një adhuruese e femrave, pasi këngëtarja ka zbuluar se ajo ka qenë e joshur nga gjinia e njëjtë.

Krijuesja e hitit “Spinning Around” ka një publik të gjerë të komunitetit homoseksual dhe thotë se ajo ka shumë gjëra të përbashkëta me ta.

“Kam qenë e joshur nga disa femra. Jam një ekspozuese seksuale dhe një pjesë e imja është flirt natyral”, ka thënë këngëtarja.

Por i dashuri i saj Andres Velencoso nuk ka nevojë të shqetësohet për fantazinë femërore të të dashurës së tij, pasi bukuroshja australiane thotë se kurrë nuk ka pasur lidhje me një femër.

“Edhe pse kam qenë e joshur nga femrat, kurrë nuk kam bërë asgjë me to”, ka thënë Minogue
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi