Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Janet Jackson joshet nga Chace Crawford

prej Sat 6 Feb 2010 - 15:22
Janet Jackson joshet nga Chace Crawford F_020612Janet Jackson thotë se ajo joshet nga ‘bukuria’ e Chace Crawford dhe ka qenë e ngazëllyer kur e ka takuar atë së fundi.
Krijuesja e hitit “All For You” është një fanse e madhe e aktorit 24-vjeçar dhe është emocionuar kur është njohur me yllin e serisë “Gossip Girl”.
“Më pëlqen ‘Gossip Girl’. Më pëlqejnë të gjithë aktorët aty. Dhe ishte e çuditshme pasi përfundova duke u takuar me Chace Crawford. Ai është aq i bukur. Dhe gjëja më e veçantë te ai është se si person ai është edhe më i bukur. Kur e shihni atë në ekran ai është vërtet i pashëm, por pastaj e takoni si person”, ka thënë Jackson
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi