Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Thonjtë e duarve dhe këmbëve çerek metri: Nuk i pres, janë seksi  Empty Thonjtë e duarve dhe këmbëve çerek metri: Nuk i pres, janë seksi

Wed 7 Mar 2012 - 22:28
Thonjtë e duarve dhe këmbëve çerek metri: Nuk i pres, janë seksi  Thonjte-noa3Thonjtë e duarve dhe këmbëve çerek metri: Nuk i pres, janë seksi  Thonjte-noa2Thonjtë e duarve dhe këmbëve çerek metri: Nuk i pres, janë seksi  Thonjte-noa
Një kuriozitet që shpejt iu kthye në varësi. Ayanna 54-vjeçare, thotë se pasi ka vendosur për të mos i prerë më thonjtë e këmbëve dhe duarve tashmë nuk mund të kthehet pas.

"Ata janë vajza e mi, nuk i pres, edhe pse unë e di se ata janë të rrezikshme për shëndetin tim"”, - thotë Ayanna, raporton noa.al për gruan 54 vjeçare që jeton në Nju Jork, SHBA.

Në të vërtetë Ayanna është diabetike dhe për të mbajtur trupin në kontroll ka nevojë të bëjë ushtrime fizike, çfarë është e pamundur ta bëjë me thonjtë deri në 20 – 25 cm. Ajo mund të veshi vetëm sandale të hapura dhe asgjë nuk ia ka ndërruar mendjen për ti prerë, as lutjet e familjes së saj.
"Thonjtë e mi janë seksi dhe unë jam perëndesha e thonjve. Ata janë 50% e personalitetit tim, përfundon Ayanna.

k.e/noa.al
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi